27

05.2019

11:44

Põlva Lootos avas Meistriliigas võiduarve

Naiste Meistriliigas teenis hooaja esimesed võidupunktid Põlva FC Lootos, kui neljanda vooru järelpeetavas kohtumises alistati 3:2 Tartu SK 10 Premium.

Lootos asus Tilsi staadionil peetud kohtumist juhtima 17. minutil, kui resultatiivne oli Sandra London. Põlva naiskonna eduseis kestis vaid viis minutit, sest seejärel tõi tabloole viiginumbrid Gerli Israel. Vaheajapausile suunduti tänu Kärolin Raudsepa väravale SK 10 juhtimisel.

Lootos jõudis viigini mängu 72. minutil, kui jala sai valgeks naiskonna kapten Ave-Lii Laas. Otsustava värava saatis kohtumise lisaminutitel Tartu naiskonna võrku Kärt Hüdsi (pildil), kindlustades Põlvale esimesed võidupunktid.

Tänu võidule tõusis Lootos liigatabelis seitsmendale kohale, lükates SK 10 kaheksandaks.

Naiste Meistriliiga järgmised kohtumised ootavad ees laupäeval, 1. juunil kui vastamisi lähevad Tartu SK 10 Premium – JK Tallinna Kalev ja Põlva FC Lootos – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN. Kolmapäeval, 5. juunil kohtuvad Pärnu JK – Saku Sporting ja Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka.