10

02.2021

22:31

Poolfinaalkoha koha eest võitlevad Cosmos ja Narva mängisid viiki

Kolmapäeva õhtul peeti Coolbet saaliliigas kaks kohtumist, kui kui punkte teenisid kolm esikolmikus asetsevat meeskonda. Kui Viimsi FC Smsraha oli võõrsil üle Tartu Ravens Futsal Ares Securityst, siis FC Cosmos võõrustas Viimsis Narva Unitedit, kellega lepiti 2:2 viiki.

Cosmos – Narva mängus hoidsid väravavahid oma puurid puhtana avapoolaja viimase minutini, kui German Guri Tsvibelberg viis Narva meeskonna juhtima. Kui Narva puurilukku Valeri Smelkovi ei õnnestus Cosmose mängijatel avapoolajal üle mängida, siis vigade parandusi tehti 23. ja 25. minutil, mil Cosmos asus Marek Šatovi penaltist ja Ilja Krivošeini tabamusest 2:1 juhtima. 26. minuti lõpus suutis Semen Fedotov viigistada ning rohkem väravaid ei löödud.

Viimsi FC Smsraha oli õhtu teises kohtumises Lähte Spordihallis Tartu Ravens Ares Securityst parem tulemusega 6:1 ja jätkab kindlalt esikohal.

Tänasega kindlustas Viimsi koha poolfinaalis, kuhu pääsevad otse põhiturniiri kaks paremat. Viimsi on seni võitnud kõik kümme kohtumist. Narva United on üheksast mängust teenitud 18 punktiga teisel kohal ja kümnel korral väljakul käinud Cosmos on 17 punktiga kolmas. Sillamäe FC Npm Silmet on üheksast mängust kogutud 12 punktiga neljas. Tartu Maksimum Welco, JK Kohila ja Rummu Dünamo on pidanud kümme mängu ning meeskonnad on kirja saanud vastavalt 10, 9 ja 7 punkti. Seitse punkti on koos ka Ravensil, kuid neil on mainitud kolmikust peetud kaks mängu vähem.

Uue vooru mängud peetakse laupäeval ja pühapäeval. Seniste tulemuste ja mängukalendriga saab tutvuda SIIN