19

06.2016

20:50

Premium liigat juhib endiselt Levadia

Premium liiga XVI voor mängiti erandkorras pühapäeval, kui kõik liidergrupi meeskonnad olid võidukad ja liidrina jätkab Tallinna FC Levadia.

Teisena jätkav Tallinna FC Infonet jäi küll oma Lasnamäe staadionil 0:1 kaotusseisu, kuid suutis edaspidi siiski kindlalt 3:1 alistada Pärnu Linnameeskonna. Ka JK Narva Trans jäi esmalt 0:1 kaotusseisu, ent lõi teisel poolajal Tartu JK Tammeka võrku neli vastuväravat ja võitis 4:1. Neid mänge saab siit uudisest ka järelvaadata.

Rakveres oli liiga uustulnuk Tarvas kohe algusest saati suurtes raskustes hetkel kõiki Eesti klubijalgpalli trofeesid valdava, kuid tabelis alles 4. kohal oleva Tallinna FC Floraga ja kaotas poolaja 0:4 ning mängu lõpuks 0:5. Rauno Allikult 4 väravat.

Ka Sillamäel juhtus nii, et avavärava löönud meeskond pidi lõpuks kaotusega leppima. Kohalik Kalev jäi teisel poolajal hätta ning kaotas 1:3 Nõmme Kalju FC-le. Viimases kohtumises oli tabelijuht Tallinna FC Levadia Kadrioru staadionil kindlalt 4:0 üle Paide Linnameeskonnast, lüües kolm esimest väravat mängleva kergusega juba mängu algfaasis.

Infonet vs. Pärnu LM mängu kommenteeris Raul Ojassaar.

Mängu Narvas kommenteerisid Rene Kundla ja Marko Rooden.