18

07.2023

23:16

Rakówile kaotanud Flora jätkab eurohooaega Konverentsiliigas

Tallinna FC Flora pidi Meistrite liiga esimese eelringi korduskohtumises tunnistama Czestochowa Rakówi 3:0 paremust ning langes koondskooriga 0:4 konkurentsist. Eesti meister jätkab võistlemist Konverentsiliigas.

Avapoolajal A. Le Coq Arenal väravaid ei nähtud, kuigi mängu domineerinud Raków pani mitmel korral Flora korralikult proovile. Väravavahi Evert Grünvaldi oskuslikud tõrjed hoidsid aga halvima ära ning nullid püsisid tablool. Olukordi tekitas ka Flora, ent liialt häid võimalusi luua ei õnnestunud, mistõttu siirduti pausile väravateta viigis.

Teisele poolajale naases Raków jõuliselt. Mängu saatus otsustati kiiresti – juhtväravani jõuti 47. minutil, teine tabamus järgnes 59. minutil. Mõlema autoriks oli Lukasz Zwolinski. Sellega külalismeeskonna ramm ei raugenud ning 85. minutil vormistas seisuks 3:0 trahvikastis palli väravasse keerutanud Giannis Papanikolaou. Pall käis Flora väravavõrgus ka neljandat korda, ent videokohtunikud tuvastasid rünnaku ülesehitusel suluseisu. Kõva võitluse andnud Floral tuli tõdeda vastasmeeskonna 3:0 paremust.

Flora jätkab oma euroteekonda Konverentsliiga kolmandas eelringis, mille võistluspaarid loositakse esmaspäeval, 24. juulil kell 15.00.