09

10.2011

12:12

Rakvere Tarvas kindlustas pääsu Esiliigasse

Juba enne mängu Infonetiga said rakverlased teada, et nende viimane ohustaja JK Sillamäe Kalev II kaotas Jõhvis Orbiidile 2:3, mis tähendas seda, et Tarvas on nüüd teistele püüdmatu.

Kas mõjus just see teadmine, aga Infonet asus kiiresti 1:0 juhtima ja võitis poolaja koguni 3:0. Kaks väravat lõi Aleksei Demutski, ühe Peeter Gross. Mäng ise kulges Tarvase suure ülekaalu tähe all, aga realiseerimine jättis kuni 78. minutini kõvasti soovida. Loendamatud korrad löödi mööda, täpsetele löökidele reageeris edukalt Infoneti väravavaht Kirill Andrejev.

Lõpuni aga lihtsalt ei saanud nii minna. Kuue minutiga lõid Joonas Ljaš ja Reijo Kuusik (2) kolm väravat ja mäng lõppeski 3:3 viigiga.

Ülejäänud laupäevastes mängudes võitis Alko Ajaxi 3:2 ja Legion Dünamo 3:1. MC Tallinna ja FC Olumpic viigistasid 3:3.

Pühapäeval võitis Nõmme JK Kalju II JK Tallinna Kalev II 3:1 ja tõusis turniiritabelis teisele kohale.