27

05.2019

09:44

Rannajalgpalli Superkarika võitis SK Augur Enemat

Laupäeval avati Haven Kakumäe rannaareenil ametlikult Eesti rannajalgpalli uus hooaeg, kui mängiti Superkarikale. Omavahel läksid vastamisi Eesti rannajalgpalliajaloo kaks edukamat klubi SK Augur Enemat – Nõmme BSC Olybet.

Mäng oli publiku jaoks tõeliselt põnev – Rauno Nõmmiko viis avakolmandikul Auguri 1:0 juhtima, kuid juba 23 sekundit hiljem viigistas Nõmme poolt vanameister Aleksander Saharov. Pool minutit hiljem juhtis juba Nõmme BSC OlyBet, kui täpne oli Rain Hindrimäe. Omakorda minut hiljem viigistas seisu Eesti üks paremaid kaitsemängijaid Taavi Tammo. Esimene kolmandik lõppeski viigiliselt 2:2.

Teisel kolmandikul haaras initsiatiivi Nõmme ning karistuslöögist viis Priit Mäeorg nõmmekad 3:2 juhtima. Kuid valitsevad meistrid toibusid kiiresti ning neli minutit hiljem viigistas legendaarne koondise väravavaht Markus Lukk seisu 3:3-le. Augur sai sellest väravast uut indu ning vaid 40 sekundit hiljem viis Sander Lepik nad 4:3 juhtima.

Viimasel kolmandikul löödi üks värav, mis kirjutati Taavi Tammo nimele, mis tähendas, et hooaja esimene karikas kuulus SK Augur Enemati meeskonnale tulemusega 5:3

Valitsevat meistrit ja superkarikavõitjat ootab nüüd ees reis Portugali, kus juba 1. juunil astuvad nad Euroopa klubide karikavõistlustel võitlusesse koos alagrupikaaslastega Venemaalt, Portugalist ja Bulgaariast.

Laupäeval selgus Tallinnas veel üks karikavõitja – enne Superkarikat pidasid BSC Thunder/Häcker –lahingu peeti lahing Haven Kakumäe rannajalgpallikarika nimel, kui BSC Thunder Häcker mängis 7:2 üle FC Üksjalgvärav Vitamin Welli.

Uus Optibet rannajalgpalliliigade hooaeg algab tänavu 15. juunil Pärnus.