16

12.2019

15:32

Ravens alistas Cosmose ja tõusis esikolmikusse

Betsafe saaliliigas peeti nädalavahetusel kolm kaheksanda vooru kohtumist. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK alistas koduväljakul 4:3 FC Cosmose ja tõusis esikolmikusse.

Ravens asus reede õhtul EMÜ Spordihoones toimunud matši kaheksanda minuti lõpus Andrei Tjunini väravast juhtima ja võitis avapoolaja 1:0. Raul Rebane viis Ravensi teise poolaja teisel minutil juba kahe väravaga juhtima, kuid vähem kui minut hiljem lõi Mihhail Šrubkovski Cosmose esimese värava.

Ravens suutis taas oma eduseisu kahekordistada 25. minutil, mil täpne oli Kristjan Paapsi (pildil). Seejärel tuli Cosmos mängu tagasi, kui 27. minutil alguses oldi seitsme sekundi jooksul täpsed lausa kahel korral! Esmalt vähendas kaotusseisu minimaalseks Yury Pronin ja seejärel lõi oma õhtu teise värava Šrubkovski. Lõpuks kallutas mängu enda kasuks siiski Ravens, kui võiduvärava lõi 33. minuti alguses Karl Uiboleht.

Laupäeval toimus üks kohtumine, kui Sillamäe Alexela alistas võõrsil 7:1 JK Kohila. Võitjate ridades lõi lausa viis väravat Semen Fedotov.

Pühapäevasest matšist, kus Maksimum võõrustas Nõo Spordihoones Viimsi FC Smsraha meeskonda, väljus 12:5 võitjana tabeliliider Viimsi. Kaks väravat said kirja nii Artur Makarov, Edwin Stüf, Artur Bõstrov, Egert Peljo kui ka Igor Ivanov.

Neljas kaheksanda vooru kohtumine toimub kolmapäeval, kui Sillamäe FC NPM Silmet võõrustab Ida-Virumaa meeskondade lahingus Narva Unitedit.

Tabeli tipus on kaheksa mänguga 21 punkti kogunud Viimsi. Cosmosel, Ravenssil ja Sillamäe Alexela on kirjas 15 punkti, Sillamäe meeskonnal on kolmikust ainsana peetud seitse matši. Narva United on seitsme mänguga teeninud 12 punkti ja tabeli alumise kolmiku moodustavad Kohila (6 punkti), Maksimum (3) ja Sillamäe FC NPM Silmet (3). Maksimum on pidanud kaheksa mängu, Kohila ja Sillamäe on väljakul käinud seitsmel korral.