10

03.2021

09:35

Ravens sai veerandfinaaliks parima asetuse

Teisipäeva õhtul lõppes Coolbet saaliliiga põhiturniir, kui viimases mängus läksid vastamisi Narva United FC – Tartu Ravens Futsal Ares Security. Mängu 2:1 võitnud külalised tõusid tabelis kolmandaks ja said veerandfinaalideks parima asetuse. Edu korral kohtutakse poolfinaalis taas Narvaga.

Narva Spordikeskuses peetud kohtumises avapoolajal väravaid ei nähtud, kuid Ravensil õnnestus mängu juhtima minna 25. minutil vastase omaväravast. Temari Nuuma lõi tugeva löögi tagumise posti suunas ning mänguvahend lendas võrku Daniil Dikopavlenko seljast.

Järgmiseid väravaid pidi ootama 33. minutini, kui esmalt kahekordistas Ravensi eduseisu Jan Mihkel Leetsaar ning 38 sekundit hiljem tõi Unitedi mängu tagasi Nikita Bayteryakovi kauglöök. Rohkem väravaid ei nähtud ning kolm punkti tõstsid Ravensi kolmandaks.

Ravensi hoog hooaja lõpus oli muljetavaldav, sest meeskond noppis esimese kaheksa mänguga vaid seitse punkti, kuid võitis kuus viimast põhiturniiri kohtumist, kogus 25 punkti ja edestas FC Cosmost kahe punktiga. Veerandfinaalis ootab Ravensit ees seeria JK Kohilaga, kes teenis kuuendana kümme punkti. Cosmose vastaseks on Sillamäe Npm Silmet, kes oli 19 punktiga põhiturniiri viies.

Ravens – Kohila paari võitja kohtub poolfinaalis Narva Unitediga. Cosmos – Sillamäe veerandfinaalist saab vastase põhiturniiril kõik kohtumised võitnud Viimsi FC Smsraha. Üleminekumängudele läheb Tartu Maksimum Welco ning järgmiseks hooajaks langeb esiliigasse Rummu Dünamo.

Coolbet saaliliiga veerandfinaalid peetakse 20.–31. märtsini* kahe võiduni. Esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul.