22

03.2011

21:26

Reim: suutsime jällegi vaid ühe poolaja mängida

Sillamäe Kalev tuli FC Flora vastu välja 0:2 kaotusseisust ja suutis vähemuses mängides viigi välja mängida.

Avapoolajal domineeris Flora ja üritas edu leida pikkade pallidega. Henri Anier viis väljakuperemehed 17. minutil juhtima ja tegi 30. minutil seisuks juba 2:0. Flora jõudis ka ilusa kombinatsiooni järel kolmanda tabamuseni, kuid kohtunikud fikseerisid suluseisu.

Teisel kolmveerandtunnil jõudis Sillamäe viigini - esmalt vähendas kaotusseisus 56. minutil Maksim Paponov, saates palli kindlalt lati all, 70. minutil jäeti vabaks Alexey Alekseev, kelle lähilöök ei jätnud väravavaht Marko Meeritsale mingeid võimalusi.

"Ootasin Floralt tugevat vastupanu ja seda nad ka andsid. Oli väga hea ja võitluslik mäng mõlemalt meeskonnalt," sõnas Sillamäe peatreener Vladimir Kazatšonok. "Nüüd on tabelis neli liidrit, mis näitab, et Eesti jalgpalli tase on ühtlustumas ning vähemalt hooaja alguses on mängijatel tahet ja soovi mängida."

Kuigi 78. minutil jäi Sillamäe vähemusse - teise kollase kaardi teenis Pavel Aleksejev -, siis mängupilt ei muutunud. Flora oli lõpuvile kõledes ilmselgelt pettunud, Sillamäe aga tähistas kättevõidetud viiki.

"Jällegi suutsime vaid ühe poolaja mängida ja Sillame vigu ära kasutada. Teine poolaeg läksime vastase mänguga kaasa," lausus Flora juhendaja Martin Reim.

"Esimesel poolajal mängisime enam-vähem. Pärast Sillamäe väravat lagunes mäng täiesti ära. Lõpuks isutsid vastased umbkaitses ja sealt enam midagi oodata polnud," kommenteeris Flora väravavaht Marko Meerits.

Sillamäe leeris valitsesid mõistagi vastupidised tunded, sest viigipunkt ju võideti, mitte ei kaotatud. “Oleme tulemusega väga rahul, seda enam, et jäime alguses kaotusseisu," lausus Kalevi kaitsja Aleksandr Kulik. "Meil ka vedas, et Flora ei realiseerinud mitmeid oma võimalusi. Mäng oli meile põhimõtteline ning oleme õnnelikud, et jätkame tabelis Florast eespool.”

Dacia Dusteri loosis oli õnnelik võitja Mati Pari ning Lõuna-Ameerika reisi loteriis Martin Kivimäe.

FC Flora järgmine mäng Meistriliigas on 2. aprillil kell 17.00 Sportland Arenal Kuressaare vastu. Sillamäe võõrustab telemängus kell 14.00 Viljandit.

22. märts kell 19:30 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - JK SILLAMÄE KALEV  2:2