19

02.2018

10:39

Rinopal alistas veerandfinaalseeria avamängus Ravensi

Betsafe saaliliiga veerandfinaalseeria Viimsi FC Rinopal – Tartu Ravens Futsal EMÜ SK algas edukalt Viimsi meeskonna jaoks, kes alistas koduväljakul oma vastase 13:2.

Rinopal asus matši Ervin Stüfi tabamusest neljandal minutil juhtima ning Kevin Sooaluste ja Jevgeni Merkurjevi (pildil) väravad viisid kodumeeskonna 3:0 juhtima. Kristjan Paapsi tõi 17. minuti lõpus Ravensi kahe värava kaugusele, kuid poolaja lõpp kuulus Rinopalile, kui Sergei Kostini ja Egert Peljo väravad andsid poolajasireeniks Viimsi meeskonnale 5:1 eduseisu.

Teisel poolajal kasutas Ravens korduvalt lendavat väravavavahti, kuid Rinopal läks oma teed. 36. minutil, mil Ravens oma teise värava lõi, oli Rinopal nende võrku sahistanud juba 11-l korral ning 38. minutil löödi veel kaks, kui vormistati lõppseis 13:2. Kolm väravat sai kirja Artur Makarov, kaks lisasid Peljo, Kostin ja Merkurjev.

Teist veerandfinaali asus juhtima Tallinna SK Augur Enemat, kes oli kahe võiduni peetavas seerias avamängus reede õhtul 7:2 üle Tartu Maksimumist. Kui Rinopal - Ravens seeria võitja kohtub poolfinaalis põhiturniiri võitnud Tallinna FC Cosmosega, siis Augur - Maksimum paari võitja kohtub poolfinaalis Narva United FC. Alates poolfinaalidest näitab kohtumisi otsepildis Õhtuleht.ee.

Betsafe saaliliiga veerandfinaalid:
Reede, 16. veebruar kell 19:30 Tallinna SK Augur Enemat – Tartu Maksimum, Kristiine Spordihall 7:2
Reede, 23. veebruar kell 20:30 Tartu Maksimum – Tallinna SK Augur Enemat, Nõo Spordihoone
Kolmapäev, 28. veebruar, kell 19:30 Tallinna SK Augur Enemat – Tartu Maksimum, Kristiine Spordihall
(vajadusel)

Pühapäev, 18. veebruar kell 20:30 Viimsi FC Rinopal – Tartu Ravens Futsal EMÜ SK, Viimsi Spordikompleks 13:2
Pühapäev, 25. veebruar kell 14:00 Tartu Ravens Futsal EMÜ SK – Viimsi FC Rinopal, EMÜ Spordihoone
Kolmapäev, 28. veebruar kell 20:45 Viimsi FC Rinopal – Tartu Ravens Futsal EMÜ SK, Viimsi Spordikompleks (vajadusel)