15

02.2018

09:32

Rinopal tuli kaotusseisust välja ja jõudis finaali

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgus eile õhtul esimene finalist, kui Viimsi FC Rinopal alistas koduväljakul 4:3 rahvaliiga meeskonna MFC Jamburgi.

Külalised Narvast asusid kohtumist juhtima juba 17. sekundil, kui Dmitrii Kozlovi söödu vormistas väravaks Evgenii Vodianitskii. Rinopal suutis kümnenda minuti alguses Agil Halilovi väravast, kuid kolm minutit hiljem taastas Jamburbgi eduseisu Aleksei Semerdzhidin. Minut hiljem olid tablool taas viiginumbrid, kui Artur Makarovi söödust lõi 14. minutil värava Sergei Kostin.

Teise poolaja alguses suutis Makarov Rinopali juhtima viia ning 26. minuti lõpus viis Semerdzhidini omavärav Rinopali ette juba kahe väravaga. Kuigi Igor Kippari tõi Jamburgi 34. minuti lõpus mängu tagasi, siis enamaks Narva meeskond võimeline polnud ning tulemusega 4:3 jõudis finaali Betsafe saaliliiga meeskond FC Rinopal.

Teine finalist selgub homme õhtul, kui Narva United FC võõrustab kell 20 algavas matšis Tallinna FC Cosmost. Karikafinaalist, mis toimub 24. või 25. märtsil (toimumiskoht selgumisel), teeb otseülekande Õhtuleht.ee.