04

11.2021

14:30

Rummu Dünamo alistas kaotusseisust FC Cosmose

Kolmapäeval peeti Coolbet saaliliiga avavooru viimane kohtumine, kui Rummu Dünamo teenis 4:2 võidu Tallinna FC Cosmose üle.

Raasiku spordisaalis peetud mängu asus Cosmos kahe värava juhtima, kui skoori avas Dünamo omavärav. Kohtumise 18. minutil suurendas Maksim Babjak meeskonna eduseisu. Avapoolajal õnnestus Dünamol ka vastaste võrku sahistada, kui viimasel minutil oli resultatiivne Stanislav Hmeljov.

Teisel poolajal näitas Hmeljov suurepärast hoogu, kui saatis Cosmose väravasse kaks palli, vormistades oma kübaratriki. Lõppseisu tõi tabloole Dmitri Sui.

Coolbet saaliliiga 2. voor:
L, 6. november kell 15.00 Sillamäe Alexela – Narva United FC (Sillamäe spordikompleks)
L, 6. november kell 17.00 Rõuge Saunamaa – JK Kohila (Võru spordikeskus)
L, 6. november kell 18.00 Rummu Dünamo – Npm Silmet FC Sillamäe (Kohila spordihoone)
L, 6. november kell 18.00 FC Jõgeva Wolves – Tallinna FC Cosmos (Jõgeva Spordikeskus Virtus)
L, 6. november kell 18.30 Viimsi FC Smsraha – Tartu Ravens Futsal (Viimsi Kooli spordikompleks)

Coolbet saaliliiga mängude kalendri ja tulemustega saab tutvuda SIIN. Kõigile põhiturniiri kohtumistele saab otsepildis kaasa elada YouTube’i vahendusel.