03

11.2020

10:39

Rummu osutas Coolbet saaliliiga avavoorus valitsevale meistrile vastupanu

Coolbet saaliliigas peeti avavooru mänge. Vooru viimases mängus võõrustas Viimsi FC Smsraha eile õhtul uueks hooajaks kõrgliigasse tõusnud Rummu Dünamot, kelle vastu kaotati avapoolaeg 1:2, kuid lõpuks suudeti vastane 9:4 alistada.

Avapoolajal löödi kolm väravat pooleteise minuti jooksul. 19. minuti alguses viis Oleksandr Sorokin võõrustajad juhtima, kuid avapoolaja viimasel minutil olid külaliste poolt täpsed Jevgeni Rabkob ja Stanislav Hmeljov.

Teisel poolajal õnnestus Viimsi Artur Makarovi 25. minuti värav toel viigistada ning seejärel läks Viimsi oma teed. 27. minutist alates lõi Viimsi viis väravat nelja minuti jooksul ja läks matši seega 7:2 juhtima. Rummu poolt sahistasid seejärel taas Rabkov ja Hmeljov, kuid viimased kaks väravat kirjutati FC Smsraha mängijate nimele. Võitjate poolelt sai lisaks Makarovile kaks väravat kirja ka Jevgeni Merkurjev, Ervin Stüf ja Egert Peljo. Kaks väravasöötu andsid Merkurjev, Oleksii Fetko ja Rummu poolt Dmitri Sui.

Põnev lahing peeti Kohilas, kus kohalik meeskond võitis Narva Unitedi vastu avapoolaja Sander Kõva väravast 1:0, kuid õnnetud 62 sekundit teisel poolajal andsid Ida-Virumaale 3:1 eduseisu. Kuigi Kohila lõi viimasel minutil ühe värava tagasi, siis lõppes kohtumine siiski 2:3 kaotusega. Narva kangelaseks tõusid Vitaly Kutuzov ja Sergey Leontovich. Neist esimene lõi Narva viigivärava ja andis järgnevale kahele tabamusele väravasöödu. Leontovich lõi kaks väravat. Mängu viimase tabamuse eest hoolitses Jaan-Kristjan Kaalma.

EMÜ Spordihoonest lahkus kolme punktiga FC Cosmos, kes mängis Ravens Futsal Ares Security üle 4:3. Avapoolaja Nikita Tšernei väravatest võitnud Cosmos kaotas teise poolaja alguses valvsuse, sest Temari Nuuma kaks väravat tõid tabloole viiginumbrid. Seejärel sattus Cosmose poott hoogu Mark Ivanov, kes viis kahe tabamusega Cosmose taas kahe väravaga ette. Raul Rebane tõi küll Ravensi 35. minuti keskel ühe värava kaugusel, kuid Cosmos suutis eduseisu hoida ja avavoorust väärt võidu võtta.

Npm Silmet FC Sillamäe alistas avavoorus tulemusega 12:7 Tartu Maksimu Welco meekonna. Aleksandr Dubõkin lõi viis väravat, sama palju väravasööte sai kirja Vladislav Ivanov. Kübaratriki lõi võitjate ridades Stanislav Bõstrov. Maksimumi poolt oli resultatiivseim Maksim Mitrofanov, kes lõi kaks väravat ja andis kolm resultatiivset söötu. Tema meeskonnakaaslase Priit Peedo vastavad numbrid olid 2+2.

Coolbet saaliliiga teise vooru mängud peetakse sel nädalal reedest pühapäevani. Kohila vastaseks on reedel Ravens, laupäeval mängivad Rummu – Cosmos ja Viimsi – Sillamäe ning pühapäeval on Maksim Welco vastaseks Narva United.