05

03.2023

16:07

Rummu teenis Coolbet saaliliigas Narva vastu kaalukad punktid

Coolbet saaliliigas mängiti laupäeval, 4. märtsil tagantjärele 9. vooru kohtumine, kus läksid vastamisi Narva United FC ja Rummo Dünamo.

Tasavägise väravaterohke mängu võitis Rummu skooriga 4:3. Rummu alustas hoogsalt, minnes juba 7. minutil Aleksandr Seppago väravast juhtima, millele lisandus peagi veel kaks tabamust. Narva vastas esimesel poolajal kahe väravaga.

Teisel poolajal lõi kumbki meeskond veel ühe värava. Kuigi põnevust jätkus lõpusekunditeni, ei suutnud Narva siiski viigistada ja nii jäi lõppskooriks 4:3

Liigatabelis säilitasid mõlemad meeskonnad oma endise positsiooni – Narva jätkab seitsmendal ja Rummu üheksandal kohal. Rummu jaoks olid võidupunktid suure kaaluga, sest nüüd lahutab meeskonda kohamängudele viivast kaheksandast reast vaid üks punkt.

Coolbet saaliliiga viimase ehk 18. vooru kohtumised peetakse järgmisel nädalavahetusel.