03

02.2016

23:05

Saalijalgpalli karikavõistlustel alistas Cosmos 5:2 Augur Enemati

Saalijalgpalli karikavõistlustel alistas Tallinna FC Cosmos täna võõral väljakul SK Augur Enemati 5:2 ja jõudis poolfinaali.

Esimese väravani pidi ootama veidi enam kui veerand tundi, mil täpne oli Ilja Krivošein. Cosmose edu kahekordistas kaks minutit hiljem Juri Amosov.

Teise poolaja alguses viis Maksim Aleksejev külalised juba 3:0 juhtima, kuid Indrek Rist lõi seejärel ühe värava tagasi. Krivošein kasvatas 38. minutil Cosmose edu taas kolmeväravaliseks. Auguril õnnestus küll 27 enne kohtumise lõppu tänu Igor Ivanovi väravast Cosmosele taas lähemale jõuda, kuid viimase naela Auguri kirstu lõi Erik Grigorjev kaheksa sekundit enne mängu lõppu.

Poolfinaalis on oma koha kindlustanud ka Rahvaliiga meeskond FC Elifert ning sarnaselt Cosmosega Triobet saaliliigas palliv Narva United FC.

Viimane veerandfinaal Maccabi - FC Cosmos II algab neljapäeval kell 20:20 Tallinna Humanitaargümnaasiumis. Poolfinaalpaarid loositakse jalgpalliliidus reedel kell 11.