08

11.2018

12:05

Saalijalgpalli karikavõistlustel alistas Viimsi Narva Unitedi

Saalijalgpalli karikavõistlustel alustati sel nädalal avaringi kohtumistega. Eilses keskes mängus suutis Viimsi FC Smsraha alistada Narva Unitedi lausa 7:0.

Edwin Stüf viis Viimsi Kooli Spordikompleksis kodumeeskonna juhtima kümnendal minutil, kuus minutit kahekordistas meeskonna eduseisu Ervin Stüf. 17. minutil hoolitses avapoolaja kolmanda tabamuse eest Jevgeni Merkurjev.

Merjurjev viis oma teise väravaga 22. minutil Viimsi juhtima juba 4:0 ning pärast 25. minuti omaväravat oli kodumeeskond ees 5:0. Viimsi viimaste väravate eest hoolitsesid Artur Makarov ja Kevin Sooaluste vastavalt 35. ja 37. minutil.

Teisest eilsetes kohtumises suutsid samuti edasi pääseda Betsafe saaliliiga meeskonnad, kes olid kindlalt üle rahvaliiga võistkondades. Narva SK Ganza alistas koduväljakul 11:0 JK Raudteetöölised, Tallinna SK Augur Enemat oli Kristiine Spordihallis 12:1 FC Tiigrid Fänniklubist.

Teisipäevastes mängudes oli Tartu Maksimum võõrsil 13:1 üle mänginud FC Jõgeva Wolvesi, Maccabi alistas kodus 16:4 Vana Hea Puuri, SK Kadrina oli parem FC Patsuhaist ja JK Kohila võitis kodus 11:4 FC Mulgit.

1/16-finaalidega jätkatakse juba täna.

Järgmised avaringi mängud:
Neljapäev, 8. november kell 19:30 Sillamäe JK Dina (EL) - Sillamäe FC NPM Silmet (BSL), Sillamäe Spordikompleks
Reede, 9. november kell 20:15 Narva United FC II (EL) - FC Wolves III (RL), Narva Spordikeskus
Reede, 9. november kell 20:30 Tartu Ravens Futsal EMÜ SK (BSL) - Saku Jalgpalliklubi (RL), Mesikäpa Hall
Pühapäev, 11. november kell 15:00 Rõuge Saunamaa (II liiga) - FC Tallinna Wolves (RL), Rõuge Kooli võimla
Teisipäev, 13. november kell 20:45 Tallinna FC Cosmos (BSL) - Põhja-Sakala (II liiga), Kiili Spordihoone
Neljapäev, 15. november kell 19:0 FC Sillamäe (EL) - Tallinna FC Cosmos II (EL), Sillamäe Spordikompleks