18

03.2023

21:57

Saalijalgpalli karikavõistlustel jõudsid finaali Phoenix ja Cosmos

Saalijalgpalli karikavõistlustel peeti täna, 18. märtsil Sillamäe Spordikompleksis poolfinaale. Koha 19. märtsi suures finaalis kindlustasid Jõhvi FC Phoenix ja Tallinna FC Cosmos.

Jõhvi FC Phoenix alistas poolfinaalis möödunud aasta karikavõistluste veerandfinalisti JK Kohila. Esimene poolaeg möödus küllaltki tasavägiselt – Phoenix avas skoori alles poolaja lõpuminutitel, kui täpsed olid Andrei Vrabie ja Nikolai Martšuk. Vaheajapausile mindi niisiis Phoenixi 2:0 eduseisuga. Teisel poolajal oli Phoenix hoos, jõudes veel kolmel korral sihini. Kohila suutis Phoenixi viiele tabamusele vastata ühega, kui 39. minutil sai jala valgeks Teet Kallaste. Mängu lõppseisuks jäi 5:1 Phoenixi kasuks.

Päeva teine poolfinaal Tallinna FC Cosmose ja Sillamäe FC NPM Silmeti vahel kujunes äärmiselt tasavägiseks. Cosmos asus esimest poolaega Keiber Josue Quevedo Reyesi tabamusest juhtima ja jõudis sihini veel kolmel korral. Phoenix vastas kaheksandal minutil Anton Pfeningu tabamusega ja 11. minutil saatis palli vastaste väravasse Vitaly Andreev. Teisel poolajal jõudis Silmet veel kaks korda sihini, kuid Cosmos vormistas poolaja lõpuminutitel 5:4 võidu ning sammus sellega finaali.

Karikavõistluste finaal peetakse homme, 19. märtil kell 15.00 Sillamäe Spordikompleksis. Pääsmed finaali on saadaval Piletilevis. Täispileti hind on 5 eurot, 2005. aastal kuni 2016. aastal sündinutele ning 1957. aastal või varem sündinutele on saadaval sooduspiletid hinnaga 3 eurot. 2016. aastal või hiljem sündinud pääsevad spordikompleksi tasuta.