20

01.2022

11:30

Saalijalgpalli karikavõistlustel kindlustasid edasipääsu Narva United II ja FC Cosmos

Saalijalgpalli karikavõistlustel on nüüdseks selgunud kolm poolfinalisti, kui viimati teenisid edasipääsu Narva United FC II ja Tallinna FC Cosmos.

Põnevas esiliiga klubide lahingus õnnestus Narval kirja saada 4:3 võit Rantipol Võru Heliose üle. Helios läks avapoolajal kahel korral juhtima läbi Andre Väina ja Arsen Katšmazovi tabamuste, kuid vaheajapausile suunduti siiski viigiseisul, kui skoori tegid Maksim Raužin ja Anton Panov. Teise poolaja alguses viis Katšmazov taas Heliose ette, kuid piirilinna meeskonnal oli jällegi vastus olemas. Narva jõudis magusa võiduväravani 15 sekundit enne kohtumise lõppu ja kindlustas endale koha poolfinaalis.

Sinna pääses ka FC Cosmos, kes alistas Kiili spordihoones kindlalt 11:2 Jõhvi FC Phoenixi. Kaks väravat said võitjate poolelt kirja Pavel Rubel, Boriss Poddubnõi ja Nikolai Kulikov. Ühe tabamuse lisasid Mark Ivanov, Oleksii Drobiazko, Marek Naal, Maksim Babjak ja Denis Vnukov. Phonexi tabamuste autoriteks olid Nikolai Martšuk ja Aleksandr Krupski.

Veerandfinaalides on pidamata veel üks mäng, kui JK Kohila võõrustab Viimsi FC Smsraha. selle kohtumise toimumisaeg on selgumisel.