05

02.2016

09:25

Saalijalgpalli karikavõistlustel pääses poolfinaali Maccabi

Saalijalgpalli karikavõistluste viimases veerandfinaalis alistas Maccabi 4:3 FC Cosmos II ning jõudis poolfinaali. Maccabi saab oma vastase teada juba täna.

Tallinna Humanitaargümnaasiumis toimunud kohtumist asus FC Cosmos II juhtima juba teisel minutil, kui täpne oli Deniss Suvorikov. Poolajavileks oli aga seis 3:1 Maccabi kasuks - täpsed olid Sergei Balbutski, Rene Rannamägi ning Leonid Turok.

Teisel poolajal vähendas Cosmos II kaotusseisu taas üheväravaliseks Anatoli Božko, kuid Robert Sadovski värav viis Maccabi 4:2 juhtima. 37. minutil oli Cosmose ridades Sergei Gurejev, kuid rohkemaks Esiliiga meeskond võimeline polnud.

Poolfinaalpaarid loositakse jalgpalliliidus täna kell 11:00. Lisaks Maccabile (Esiliiga) on võistlustules veel FC Elifert (Rahvaliiga), FC Cosmos ja Narva United FC (mõlemad Triobet saaliliiga).