04

01.2019

10:18

Saalijalgpalli karikavõistlustel pääses poolfinaali Viimsi Smsraha

Eile peeti meeste saalijalgpalli karikavõistlustel viimane veerandfinaal, kui Viimsi FC Smsraha alistas Rummu Dünamo ja teenis viimase meeskonnana pääsu poolfinaali.

Vasalemma Põhikooli spordihoones peetud kohtumises teenis Viimsi kindla võidu, kui vaheajapausile minnes oli nende eduseis 9:2. Teisel poolajal sai näha veel rohkelt väravaid ning Viimsi sai kirja 14:3 võidu, kindlustades viimasena pääsu poolfinaali. Kohtumise resultatiivseimad olid Edwin Stüf (pildil) ja Artur Bõstrov, kes said võitjate poolel kirja kolm väravat.

Varasemalt olid edasipääsu kindlustanud Rõuge Saunamaa, Sillamäe JK Dina ja Tallinna SK Augur Enemat.

Poolfinaalpaaride loosimine toimub täna, 4. jaanuaril kell 11.30 Eesti Jalgpalli Liidu ruumides.