23

01.2023

16:00

Saalijalgpalli karikavõistlustel selguvad kõik poolfinalistid

Eesti meeste saalijalgpalli karikavõistlustel jätkatakse 24. ja 25. jaanuaril veerandfinaalidega, mille järel selguvad kõik neli poolfinaalidesse pääsejat.

24. jaanuaril kell 20.00 lähevad Narva Spordikeskuses vastamisi Narva United FC II ja Tallinna FC Cosmos. Karikavõistluste ainus seni võistlustules olev Esiliiga meeskond on möödunud hooaja finalisti Cosmosega varasemalt kohtunud kahel korral. Viimane omavaheline mäng peeti 2022. aasta veebruaris, kui poolfinaalis tagas kindla 5:1 võiduga edasipääsu Tallinna meeskond ning suurelt võitis Cosmos ka 2018. aastal toimunud omavahelise veerandfinaali. Teisipäevase kohtumise õigusemõistjad on Andrus Õun ja Richard Toom, kolmanda kohtunikuna on ametis Aleksander Kattel.

Päev hiljem kell 20.30 selgitavad karikavõistluste viimase poolfinalisti Viimsi FC Smsraha ja Sillamäe FC NPM Silmet. Meeskonnad on omavahel tuttavad, sest koos võisteldakse igapäevaselt Coolbet saaliliigas, kus Smsraha on liidrikohal ning Silmet kolmas. Detsembrikuine omavaheline liigakohtumine lõppes Viimsi meeskonna kindla 7:1 võiduga. Veerandfinaal toimub Viimsi Kooli Spordikompleksis. Kohtunikena tegutsevad Voiteh Karnatsevitš ja Andres Jahimaa, kolmas kohtunik on Johann Kuldmäe.

Pääsme poolfinaali on juba taganud Jõhvi FC Phoenix ja JK Kohila, kes olid üle vastavalt Tartu Ravens Futsalist ja FC Jõgeva Wolvesist.

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalid:

18. jaanuar kell 20.00: Tartu Ravens Futsal (CSL) – Jõhvi FC Phoenix (CSL) (4:6), Lähte Spordihall
18. jaanuar kell 20.00: JK Kohila (CSL) – FC Jõgeva Wolves (CSL) (10:0), Kohila Spordihoone
24. jaanuar kell 20.00: Narva United FC II (S.EL) – Tallinna FC Cosmos (CSL), Narva Spordikeskus
25. jaanuar kell 20.30: Viimsi FC Smsraha (CSL) – Sillamäe FC NPM Silmet (CSL), Viimsi Kooli Spordikompleks