25

03.2018

17:46

Saalijalgpalli karikavõitja selgus penaltiseerias

Saalijalgpalli karikafinaal kujunes eriti kaasahaaravaks, kui Viimsi FC Rinopal tuli normaalajal kaotusseisust välja ja alistas penaltiseerias Narva Unitedi.

Andrei Panteleev ja Sergey Šilkov viisid Tallinnas Kalevi spordihallis Narva Unitedi 8. minutiks 2:0 juhtima, kuid Jevgeni Merkurjev lõi 9. minutil ühe värava tagasi. Panteleevi teine tabamus ja Anton Smetanini värav Rinopali kasuks tegid vaheajaseisuks 3:2 Narva Unitedile.

Kui Panteleev 32. minutil kübaratrikiga hakkama sai, siis tundus, et saalijalgpalli karikas läheb piirilinnast pealinna reisinud fännide rõõmuks Narva Unitedile, ent Viimsi mehed arvasid teisiti. Nn lendava väravavahi kasutamine tõi edu: Smetanini teine tabamus ja Artur Makarovi värav 38. minutil viisid mängu 4:4 seisult lisaajale.

Lisaajal väravaid ei löödud, penaltiseerias tegi Rinopali puurilukk Mark Boskin kaks tõrjet ning aitas Viimsi võistkonna 3:2 võiduni.

Vaata protokolli siit! Finaal on järelvaadatav siit!