04

11.2012

11:23

Saalijalgpalli liigahooaeg algas tiitlikaitsja kaotusega

Saalijalgpalli tiitlikaitsja FC Anži alustas hooaega üllatusliku kaotusega FC Raketa meeskonnale, esimene liider on Maccabi.

Viimase kolme aasta valitseja Anži asus Raketa vastu 15. minutil Vladislav Tšurilkini väravast juhtima, kuid algkoosseisu jagu lätlasi värvanud Raketa võitis Vladislavs Djominsi ja Dmitri Židkovi tabamustest 2:1.

Mullu neljanda koha saanud Maccabi võitis 4:2 FC Cade Mainorit. Maccabi eest oli täpne endine Eesti koondislane Andrei Stepanov, kes lõi oma meeskonna teise värava seisuks 2:0.

Ülejäänud kohtumised olid samuti ülitasavägised. Marko Arge kindlustas SK Augur Enematile 5:4 võidu Raitwood EMÜ üle alles viimasel minutil. Rauno Nõmmiko lõi võitjate kasuks kaks väravat.

Ka matš FC Ararat-TTÜ SK ja FC Narva Unitedi vahel läks nugadele. Narva mängis kaotusseisu kübaratriki teinud Renat Osmanovi väravatest 39. minutiks 5:5 viigiks, ent viimane sõna jäi Ararati kübaratrikimehele Andrei Antonovile, kes kindlustas 6:5 võidu viimasel minutil.

Avavoorust on kolm punkti seega Maccabil, Araratil, Auguril ja Raketal, kuna Narva, Raitwood, Anži ja Mainor on nullil.

S-Meistriliiga avavoor:

2.11. SK Augur Enemat - Raitwood EMÜ  5:4 (2:2)
Väravad: 9., 24. Rauno Nõmmiko, 10. Erko Saviauk, 27. Indrek Rist, 40. Marko Arge - 5. Ott Meerits, 19. Aivar Anniste, 22. Kristjan Paapsi, 31. Marko Sonn
Hoiatused: 35. Martin Taska - 29. Kristjan Paapsi, 29. Indrek Koser
Pv: 54

3.11. kell 17:00 FC Ararat TTÜ SK - FC Narva United  6:5 (3:3)
Väravad: 10. Avetis Harutjunjan, 14., 32., 40. Andrei Antonov, 15. Jevgeni Suhih, 29. Pavel Rubel - 8. Rustam Rustamov, 16., 38., 39. Renat Osmanov, 18. Stanislav Bõstrov
Hoiatused: -
Pv: 25

4.11. kell 18:30 FC Cade Mainor - Maccabi  2:4 (0:2)
Väravad: 31. Ruslan Vakulitš, 39. Andrej Voilenko - 8. Oleg Laidinen, 19. Andrei Stepanov, 22. Maksim Konovalov, 38. Ilja Krivošein
Hoiatused: 35. Andrej Voilenko - 15. Ilja Krivošein