01

12.2012

16:48

Saalijalgpalli Meistriliiga uus liider on SK Augur Enemat

SK Augur Enemat kerkis saalijalgpalli Meistriliiga liidriks, kui alistas V voorus FC Narva Unitedi 0:2 kaotusseisust 3:2.

Rustam Rustamov ja Ivan Seleznjov viisid narvalased 115 pealtvaataja ees 7. minutiks 2:0 juhtima, kuid Rauno Nõmmiko, Priit Murumetsa ja Rasmus Munskindi väravad kallutasid vaekausi aeglaselt alustanud Auguri kasuks.

Liiga senine liider FC Raketa pidi vastu võtma esimese kaotuse, jäädes 3:4 alla Maccabile. Viimase kangelasteks tõusid vennad Švetsid, kelle viimased kaks väravat lõid Mark ja Andrei Švets. Mark Švets „sahistas“ ka oma väravavõrku, tasandades 27. minutil seisu 3:2-le.

Viimase kolme aasta meister Tallinna FC Anži kirjutas tabelisse teise kaotuse kahe võidu kõrval, kui FC Ararat-TTÜ SK-le alistuti 2:5. Jevgeni Kurjanov viis väravateta lõppenud avapoolaja järel Anži juhtima, kuid Sergi Kostini ja Oleg Maksimovi omaväravad 24. ja 28. minutil tähendasid juba Ararati eduseisu. Lõpuminuteil läks Anži täispangale ja vahetas väravavahi väljakumängija vastu, kuid selle karistas Vaagn Arutjunjan 38. minutil kahe tabamusega ära.

Kohtumine FC Cade Mainor - Raitwood EMÜ toimub 22. detsembril. Hetkel on Auguril kirjas 10 punkti (5 mängust), järgnevad Raketa 10 (5), Maccabi 9 (4), Ararat 8 (5), Anži 6 (4), Narva 3 (5), EMÜ 3 (4) ja Mainor 3 punktiga (4).

Esiliigas juhib viie vooru järel Nõmme BSC Triobet Maardu FC Starbunkeri ees. Kolmas on Rummu Dünamo.

S-Meistriliiga 5. vooru mängud:

1.12. FC Ararat TTÜ SK - FC Anži  5:2 (0:0)
Väravad: 24. ov. Sergei Kostin, 28. ov. Oleg Maksimov, 32. Avetis Harutjunjan, 38., 38. Vaagn Arutjunjan - 21. Jevgeni Kurjanov, 32. Aleksei Budõlin
Hoiatused: 39. Jevgeni Kurjanov, 39. Anton Smetanin
Eemaldamine: 39. Anton Smetanin
Pv: 54

1.12. FC Narva United - SK Augur Enemat  2:3 (2:1)
Väravad: 2. Rustam Rustamov, 7. Ivan Seleznjov - 13. Rauno Nõmmiko, 32. Priit Murumets, 40. Rasmus Munskind
Hoiatused: 31. Martin Taska, 34. Grigori Ošomkov, 34. Roland Samberk
Pv: 115

2.12. 19:30 Maccabi - FC Raketa  4:3 (2:1)
Väravad: 14. Maksim Konovalov, 16. Mark Kolosov, 22. Mark Švets, 37. Andrei Švets - 14. Aleksejs Inozemcevs, 27. ov. Mark Švets, 35. Andrei Tšurikov
Hoiatused: 27. Sergei Balbutski - 39., 40. Vitas Mališauskas
Eemaldamine: 40. Vitas Mališauskas