13

12.2009

17:04

Saalijalgpalli Meistriliigas jätkab liidrina SK Augur

Laupäeval mängitud saalijalgpalli Meistriliiga 6. vooru avamängus oli edukas Mainor, kes alistas Viimsis toimunud mängus A&A Kinnisvara/AEG meeskonna tulemusega 8:2. Võitjate edukam skooritegija oli Artur Sarafutdinov 6 väravaga. Ühe väravaga toetasid oma liidrit Ruslan Vakulitš ja Pavel Glebov. A&A meeskonna väravate autoriteks olid Mihail Ištšuk ja Erik Toom.

Ülejäänud kolm Meistriliiga mängu toimusid pühapäeval. Sillamäel alistas kohalik JK Sillamäe FC Ararat/TTÜ kindlalt 5:1. 120 pealtvaataja silme all toimunud mängus lõi kaks väravat Sergei Popov, Andrei Tjunin, Aleksei Mamontov ja Oleg Gorjatšov lisasid igaüks ühe. Ararati auvärav kanti Igor Ivanovi nimele.

FC Anži ja SK Augur viigistasid põnevusmängus 1:1. Joonas Ljaš viis 24. minutil Auguri juhtima, kuid 34. minutil viigistas penaltist Erik Šteinberg. Liidrina jätkab SK Augur, edestades ühe mängu vähem pidanud FC Anžit ja JK Sillamäed vastavalt ühe ja kahe punktiga.

Tabeli lõppu kuuluvad Rummu Dünamo ja FC Flora Futsal kohtusid Kohilas. Rummu oli parem tulemusega 6:1.

Esiliiga Põhja piirkonnas toimusid sellel nädalal järgmised mängud: Sparta SK oli 21:6 üle JK Jalgpallihaiglast, FC Ahtamar Lasnamäe FC Ajaxist 11:7 ja Maccabi  Keila JK-st 10:4. Tabelit juhivad Unibet/Nõmme Kalju ja JK Tondi, kes peavad omavahelise 7. vooru mängu teisipäeval, 15. detsembril.

Idas kaotas esimesed punktid Aseri SK, kes alistus kodusaalis FC Narva-Jõesuule 3:9. Koos sellega kadus Aseril ka liidrikoht. Nüüd juhib tabelit Narva meeskond. Loo JK sai tabelisse esimesed punktid võiduga 12:10 Fun Club'i üle. Viimases mängus alistas FC Joker FC Maardu Starbunkeri 7:5 ja tõusis neljanda meeskonnana tsoonis esikohanõudlejate sekka.

Lõunas alistas FC Valga Warrior FC Kivicom Järva-Jaani 6:3 ja JK Püsivus Kohila Tartu Ülikool FC Fauna 11:8. Rapla JK Atli kaotas Kiili SK-le 3:5. Tabelijuhiks on FC Raketa.

Illustreeriv foto: Catherine Kõrtsmik