14

02.2013

20:00

Saalijalgpalli Meistriliigas on enne viimast vooru kaksikjuhtimine

13. ja 14. veebruaril peeti ära ka kaks vahelejäänud mängu, kus FC Ararat TTÜ SK alistas Raitwood EMÜ 6:3 ning SK Augur Enemat ja Maccabi tegid 5:5 viigi. Uueks liidriks tõusis Augur, kes kohtub viimases voorus FC Raketaga, mõlemal on seni 25 punkti.

Pingelise turniiritabeli esikuuik võib aga pärast viimast vooru hoopis teistmoodi välja näha. Põhiturniiri lõpule järgnevad veel kohamängud, kusjuures kaks paremat pääsevad otse poolfinaali.

Viimane voor mängitakse 16. ja 17. veebruaril.

Reedeses 13. vooru esimeses mängus alistas SK Augur Enemat tiitlikaitsja FC Anži 3:2. Tasavägises mängus otsustas võitja saatuse Priit Murumetsa värav eelviimasel minutil.

Laupäeval toimus kaks mängu, esmalt alistas FC Narva United 75 pealtvaataja põrgulärmi saatel FC Raketa 6:5, seejuures suutis Narva eelviimasel minutil väravavahi asemel lisaväljakumängijat kasutades viigistada ja siis tõi mängu peakangelane Vitali Andrejev oma viienda väravaga neile ka võidu. FC Cade Mainor kaotas FC Ararat TTÜ SK-le kindlalt 4:10.

Pühapäeval võitis Maccabi Raitwood EMÜ 4:3, kusjuures hat-trickiga sai kaotajate poolt hakkama Marek Naaris. Esikuuiku meeskonnad selgitavad järelejäänud mängudega need kaks meeskonda, kes pääsevad otse poolfinaali. 3.-6. koha omanikud peavad omavahel veerandfinaalid.

Raitwood lõpetab hooaja 7. kohaga ja neil seisavad ees üleminekumängud Esiliigas teise koha omanikuga. FC Cade Mainor jääb kaheksandaks ja langeb Esiliigasse.

Saalijalgpalli Meistriliiga 13. voor:

08.02. SK Augur Enemat - FC Anži  3:2 (2:1)
Väravad: 1. Mait Anton, 10. Rasmus Munskind, 39. Priit Murumets - 5. Irfan Ametov, 21. ov. Mait Anton
Hoiatus: 20. Magnus Martinson
Pv: 75

09.02. FC Narva United - FC Raketa  6:5 (3:2)
Väravad: 6., 17., 20., 21., 40. Vitali Andrejev,  39. Aleksandr Jegorov - 13. Vitali Ivahnenko, 18., 23., 34. Andrei Tšurikov, 31. Aleksandrs Hudaiberdijevs
Hoiatused: -
Pv: 75

09.02. FC Cade Mainor - FC Ararat TTÜ SK  4:10 (4:5)
Väravad: 13. Dmitri Denissov, 15. Ivan Vakulitš, 16. Ruslan Vakulitš, 16. Agil Halilov - 5., 5., 30. Andrei Antonov, 6. Aleksandr Tkatšuk, 7. Avetis Harutjunjan, 15., 25. Egert Tamm, 22., 33. Vaagn Arutjunjan, 34. Silvestr Belozjorov
Hoiatused: 10. Ivan Vakulitš, 20. Ruslan Vakulitš - 19. Aleksandr Tkatšuk
Pv: 48

10.02. Maccabi - Raitwood EMÜ  4:3 (3:0)
Väravad: 3., 9. Maksim Konovalov, 20. Mark Švets, 26. Mark Kolosov - 22., 29., 32. Marek Naaris
Hoiatused: 30. Indrek Koser, 40. Erki Kade