15

01.2020

12:38

Saalijalgpalli Meistriliigas tõusis teisele kohale Sillamäe Alexela

Eile õhtul peeti saalijalgpalli Meistriliigas esimene 11. vooru kohtumine, kui Sillamäe Alexela alistas võõrsil 4:1 Narva Unitedi ning tõusis seega tabelis piirilinna meeskonnast astme võrra kõrgemale.

Narva Spordikeskuses toimunud kohtumise avapoolaja võitis Sillamäe 3:0. Kümnendal minutil avas skoori Semen Fedotov ning viimase kolme minuti jooksul olid täpsed veel Vassili Kulik ja Stanislav Anderejev.

Unitedi tõi mängu tagasi 26. minutil väravavavahi Nikolai Pulkkineni tabamus, kuid viimane sõna jäi siiski Sillamäele, kui Vassili Kulik 35. minutil tabloole lõppseisu 1:4 tõi. Kaks sekundit enne väravat oli Narva teeninud ilmse väravavõimaluse takistamise eest ka punase kaardi, mille sai Andrei Panteleev.

Sillamäe tõusis võiduga tabelis teisele kohale 22 punktiga, Narval on kolmandana koos 21 punkti. FC Cosmos jääb Narvast kahe punkti kaugusele ning Tartu Ravens Futsal Ares Security kaotab Cosmosele vaid ühe punktiga. Liider Viimsi FC Smsraha on seni parimana kirja saanud 27 punkti.

Voor jätkub reedel, kui Ravens võõrustab tabeli üheksa punkti kuuendat kohta hoidvat Kohila. Laupäeval toimub tabeli lõpus kolme punktiga asetsevate Sillamäe FC NPM Silmet – Tartu Maksimum kohtumine ning lisaks võtavad Kehras mõõtu FC Cosmos – Viimsi.