19

03.2014

13:25

Saalijalgpalli Rahvaliigas selgusid veerandfinaalpaarid

Saalijalgpalli Rahvaliigas on alles jäänud kümme võistkonda. Täna loositi veerandfinaalpaarid.

Praeguseks on kaheksast veerandfinalistist selgunud kuus ning Kuremäe ning FC Kiired Jalad peavad veel oma vastast ootama.

Kaheksandikfinaalides nähti palju väravaid ning mitmed kohtumised lõppesid ühe võistkonna napi paremusega.

Seitsmeväravalise võidu sai kirja Kuremäe, kes alistas Äksi 11:4, ning Vana Hea Puur, kes oli 10:3 parem Roosu/Navi VS-ist. Kiired Jalad alistasid 8:3 PJK Revali ning HV Foorum oli 7:6 parem Valdekust. Penalteid vajas mäng Õismäe Tormi ning Sisehoovi Legendide vahel ning sealt väljus võitjana Torm.

Seni pidamata kaheksandikfinaalid Narva EE Õlitööstuse ja JK Puhja ning Pärnu Jaagupi ja Jani Jalkakooli vahel peetakse tuleval pühapäeval.