17

12.2014

21:49

Saalijalgpallikoondis kaotas kaks korda Armeeniale

Eesti saalijalgpallikoondis pidas kaks maavõistlust Armeenia esindusega. Avamängu esimesel poolajal väravani ei jõutud, kuid teisel poolajal asusid külalised 3:0 juhtima. Koos lõpusireeniga lõi värava ka Eesti, kui täpse löögi sooritas Maksim Aleksejev.

Teises mängus asus Armeenia 8. minutil Henrik Grigoryani löögist juhtima, tasavägise mängu selgus saabus 13 sekundit enne lõppu, kui Armeenia väravavaht Ernest Akopov lõi palli Eesti tühja puuri lõppseisuks 2:0 Armeeniale.

Kohtumised olid mõlemale meeskonnale ettevalmistustuseks jaanuaris toimuvaks EM-valiksarjaks, kus eestlased kohtuvad eelringis 14.-17. jaanuarini kodumeeskonna Leedu, Gruusia ning Šveitsiga. 4.-7. jaanuarini osaletakse veel sõprusturniiril Poolas.

„Eeldame, et armeenlased mängivad umbes sama stiili ning temperamendiga nagu Gruusia,“ kommenteeris vastast Eesti Jalgpalli Liidu rahvajalgpalli tegevjuht Ants Juhvelt, kelle vastutusalasse kuulub ka saalijalgpall.

Saalijalgpalli maavõistlused:

16. detsembril kell 20:30 Viimsi kooli spordihallis
EESTI - ARMEENIA  1:3 (0:0)
Väravad: 39:59. Maksim Aleksejev - 24:21, 32:04 Armen Babayan, 35:30 Henrik Grigoryan
Hoiatus: 33:10 Kristjan Paapsi

Eesti: 12-Nikolai Pulkkinen, 22-Mait Anton, 6-Kristjan Paapsi, 10-Maksim Aleksejev, 9-Pavel Rubel.
Vahetusest sekkusid: 2-Sergei Aleksandrov, 4-Roman Maršev, 13-Stanislav Hmeljov, 8-Stanislav Bõstrov, 7-Igor Ivanov, 3-Vladislav Tšurilkin, 1-Mark Boskin.

Armeenia: 1-Ernest Akopov, 8-Gregor Kapukranyan, 14-Armen Babayan, 10-Saro Galstyan, 11-Henrik Grigoryan.
Vahetusest sekkusid: 2-Hakob Cobasyan, 12-Artak Pogosyan, 9-Saro Mardanyan, 6-Andranik Sagrasyan, 3-Andranik Karapetyan, 5-Gurgin Akachatryan, 13-Sagris Nasinyan.

Hoiatused: -

Eesti: 1-Mark Boskin, 8-Martin Taska, 11-Tõnis Kaukvere, 2-Indrek Rist, 7-Aleksandr Starodub.
Vahetusest sekkusid: 14-Andrei Antonov, 5-Anton Smetanin, 13-Vladislav Tšurilkin, 10-Jevgeni Merkurjev, 4-Sergei Kostin, 9-Pavel Rubel, 6-Kristjan Paapsi, 12-Madis Rajando.

Armeenia: 1-Ernest Akopov, 8-Gregor Kapukranyan, 14-Armen Babayan, 10-Saro Galstyan, 9-Saro Mardanyan.
Vahetusest sekkusid: 12-Artak Pogosyan, 2-Hakob Cobasyan, 11-Henrik Grigoryan, 6-Andranik Sagrasyan, 3-Andranik Karapetyan, 5-Gurgin Akachatryan, 13-Sagris Nasinyan, 4-Tigran Grigoryan, 7-Arman Sahakyan.