04

12.2009

10:33

Saalijalgpalliliigade nädalavahetuse mängude tulemused

Reedel alustati saalijalgpalli Meistriliigas 5. vooru mängudega. Kristiine Spordihallis kohtusid SK Augur ja FC A&A Kinnisvara/AEG. SK Augur võitis poolaja 2:0 ja teise poolaja alguses kahekordistasid nad eduseisu. Kuid kinnisvaraarendajad ei vandunud nii kergelt alla. Lõppskooriks tuli siiski Auguri neljas võit viiest mängust tulemusega 7:5 ja 13 punktiga ka liidrikoht.

SK Augurile lõid kaks väravat Aivar Priidel ja Roman Minlibajev, ühe lisasid Priit Murumets, Indrek Siska ja Antti Arst. Kaotajatest olid kahel korral täpsed Ott Purje ja Martin Maasing. Jala sai valgeks ka Andres Tõrs. Mängu jälgis 55 pealtvaatajat.

Pühapäeval kohtusid esmalt FC Flora Futsal ja JK Sillamäe. Mullused meistrid Sillamäelt võitsid tulemusega 7:3, poolaeg 4:1. Flora avas küll 3. minutil Tauri Tursa löögist skoori, kuid edaspidi olid edukad sillamäelased. Sergei Popov lõi 4, Aleksei Mamontov kaks ja Andrei Borissov ühe värava. Flora Futsali eest olid veel täpsed Arsi Pavelts ja Joonas Laasberg.

Neljanda võidu teenis FC Anži, kes tasavägises mängus oli 3:2 parem FC Ararat/TTÜ-st. Täiseduga, aga siiski vaid teisel kohal jätkava Anži eest olid täpsed Dmitri Kirilov, Erik Šteinberg ja Jevgeni Kurjanov. Ararati poolt vastasid väravaga Andrei Usmanov ja Jevgeni Gurtšioglujants.

Neljandas Meistriliiga mängus alistus Rummu Dünamo FC Mainorile 1:13.

Esiliigas lõunatsoonis alistas liider FC Raketa Kohila Püsivuse 18:3, FC Kivicom Rapla Atli 10:6 ja Valga FC Warrior võõrsil TÜ Fauna 9:7 ning FC Raitwood Kiili SK 4:3.

Põhja piirkonnas teenis 4. võidu, seekord tulemusega 11:4 Sparta SK üle Lasnamäe FC Ajax. Tondi JK mängis FC Maccabi üle 9:3 ja Unibet/Nõmme Kalju JK Jalgpallihaigla koguni 20:0. Viimases mängus alistas Keila JK FC Ahtamari 14:4.

Idast on pakkuda selliseid tulemusi: FC Maardu Starbunker - Aseri SK 8:4, Kuusalu JK Rada - FC Joker 1:13. Seega jätkab Maardu meeskond täisedu, 5 võiduga. Aseri kaotas esimesed punktid. Kohtumine FC Narva-Jõesuu ja Loo JK vahel jäi viimaste transpordiprobleemide tõttu ära. Seega narvalastele tõenäoliselt +:- võit.