26

10.2024

21:42

VIDEO | Saaliliiga valitsev meister pani püsti väravatepeo, uustulnuk alustas hooaega võidukalt

Saalijalgpalli Meistriliiga sai täna, 26. oktoobril väravaterohke stardipaugu, kui neljas mängus sahistati võrke ühtekokku 32 korral – neist enam kui kolmandiku realiseeris valitsev meister Sillamäe Silla FC.

Tartu Ravens Futsal – Kopli Coolbet

Liiga uustulnuk Kopli Coolbet võttis võõrsil võidu, kui Tartu Ravens Futsal alistati tulemusega 4:1. Kohtumine algas külalistele edukalt, kui Maksim Aleksejev viis meeskonna kahe väravaga juhtima. Tartu meeskond suutis Lehar Savikinki tabamusest vahet vähendada, ent Boriss Poddubnõi väravad kindlustasid Kopli võidu. Neli minutit enne kohtumise lõppu teenis Kopli punase kaardi, kuid see meeskonda rütmist välja ei viinud ning eduseisust suudeti lõpuvileni kindlalt kinni hoida.

Jõhvi FC Phoenix – Narva United FC

Narva United FC saavutas võõrsilväljakul Jõhvi FC Phoenixi vastu veenva 6:2 võidu. Meeskond vormistas kõik oma kuus väravat esimese 28 minuti sees: Yurii Kidanov vormistas kübatatriki, Sergei Aleksandrov sai kirja kaks väravat ning Vitalii Katerynin näitas resultatiivsust ühel korral. Kohtumise lõpus suutis Phoenix Matvei Minajevi ja Vladislav Frieseni tabamustega kaotusseisu vähendada, kuid lõpuvile järel tuli tunnistada vastase kindlat paremust.

Sillamäe Silla FC – Rummu Dünamo

Valitsev meister alustas hooaega kindla võiduga, kui Rummu Dünamo alistati tulemusega 12:2. Mängu avavärav sündis juba esimesel minutil ning kodumeeskond juhtis vaheajaks 6:0. Teisel poolajal jätkas Sillamäe sama tempoga ning duubeldas senise väravasaagi, Rummul lubati vastata vaid kahega. Parimat resultatiivsust näitasid Silla eest David Daniel Rojas Mendoza, Jean Carlo Salas Jimenez ja Roman Bažkov, kes kõik said kirja kaks tabamust. Ühe värvava lisasid Danila Tsõgankov, Ilja Šmigelski, Raul Männi ja Daniil Dikopavlenko, kaks tabamust läksid kirja Rummu omaväravana. Rummu eest skooris penaltipunktilt Vladimir Ivanuško ning Kermo Muraveiski.

Tallinna FC Bunker Partner – Saku Sporting

Tallinna FC Bunker Partner alistas koduväljakul Saku Sportingu tulemusega 4:1. Stanislav Gussevi, vastaste omavärav ja Denis Vnukovi tabamus andsid kodumeeskonnale teiseks poolajaks kindla edumaa. Teisel poolajal vastas Sportingu eest Egert Heintare ühe tabamusega, kuid Mark Ivanovi värav kindlustas lõplikult Bunker Partneri võidu. Mäng lõppes pingeliselt, kui mõlema meeskonna mängija sai punase kaardi ning meeskonnad mängisid kaks minutit väljakul ühemehelises vähemuses.

Meistriliiga 2. vooru kohtumised mängitakse tuleval nädalalõpul, 1.–3. novembrini. Omavahel on vastamisi Sporting ja Ravens Futsal, Rummu ja Narva, Silla ja Bunker Partner ning Kopli ja Phoenix.

Esiplaanil Sillamäe Silla eest kaks tabamust kirja saanud Roman Bažkov. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee