13

05.2023

17:20

Saku Sporting alistas Naiste Meistriliigas Põlva FC Lootose

Laupäeval, 13. mail teenis naiste Meistriliiga 8. vooru kohtumises Saku Sporting kindla 7:1 võidu Põlva FC Lootose vastu.

Saku kunstmuruväljakul peetud kohtumist asus kaheksandal minutil Kärt Hüdsi tabamusest juhtima Põlva FC Lootos, millele Sporting andis kiire vastuse ja viigistas kümnendal minutil Katriin Sauluse väravast. 30. minutil läks Sporting mängu juhtima, kui penaltilöögil oli resultatiivne taas Saulus. Sportingul oli 32. minutil taas teenitud penaltist edu kasvatada, mida Saulus aga ei realiseerinud. 45. minutil viis Sportingu 3:1 juhtima Grete Daut.

Ka teisel poolajal oli Sporting heas hoos – juba 57. minutil jõudis sihini Lisandra Rannasto. 71. ja 86. minutil kasvatas Sportingu edu Ruth Hansar. Normaalaja lõpus, 87. minuti tabamusest skooris Saulus end kübaratrikiga kohutumise resultatiivseimaks mängijaks. Teisel poolajal Lootosel ühegi tabamusega vastata ei õnnestunud.

Sporting jätkab tabelis teisel kohal, kaotades liider Florale vaid kahe silmaga. Lootos on avamata punktiskooriga endiselt kaheksas.

Meistriliiga jätkub kuuenda vooruga pärast neidude U17 EM-finaalturniiri 27. mail.

Pildil Saku Sportingu ründaja Katriin Saulus. Foto: Katariin Peetson/jalgpall.ee