06

05.2019

11:10

Saku Sporting sai Meistriliigas kirja esimesed punktid

Naiste Meistriliigas peeti neljanda vooru kohtumisi, kus võidud teenisid Pärnu JK ja Tallinna FC Flora ning esimesed punktid sai kirja Saku Sporting.

Pärnu jätkab tabelis täiseduga, kui viimati alistati võõrsil JK Tallinna Kalevi naiskond tulemusega 3:0. Kõigi väravate autoriks oli Elizaveta Rutkovskaja (pildil). Pärnul on selja taga neli kohtumist ning 12 punktiga hoitakse hetkel teist kohta. Kalevil on viie mängu peale kogunenud kolm võitu ja kaks kaotust, mis annab kolmanda koha.

FC Flora sõitis külla JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnale ning naasid pealinna 10:0 võiduga. Kübaratriki said kirja Katrin Loo ja Mari Liis Lillemäe. Ühe tabamuse lisasid Siret Räämet, Kelly Rosen, Maarja Saulep ja Anastasia Ivanova. Floral on viiest mängust viis võitu ja see annab hetkel tabelis esikoha. Ühendnaiskond hoiab ühe punktiga seitsmendat positsiooni.

Saku Sporting avas oma punktiarve, kui Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul alistati Tartu JK Tammeka 2:0. Sporting läks kohtumist juhtima teise poolaja esimesel minutil Paula Maria Mengeli väravast. Lõppseisu vormistas 58. minutil Linette Listmann. Saku tõusis võidu abil kuuendale kohale, Tammeka jätkab neljandal positsioonil.

Põlva FC Lootose – Tartu SK 10 Premiumi neljanda vooru kohtumine toimub 24. mail kell 19.00 Tilsi staadionil.