11

05.2021

23:08

VIDEO | Šapovalov lõi kolm, Legion kokku seitse ja Vaprus lahkus suure kaotusega

Premium liigas peeti teisipäeval üks kohtumine, kui Tallinna JK Legion alistas 7:1 Pärnu JK Vapruse. Avaminutil kaotusseisu jäänud Vaprus mängis suurema osa mängust kümnekesi ja lahkus pealinnast suure kaotusega.

Aleksandr Šapovalov viis juba avaminutil Legioni juhtima, kui tal õnnestus lüüa värav pärast Artjom Artjunini pikka söötu. Kaheksandal minutil jäi Vaprus vähemusse, kui ilmse väravavõimaluse ärahoidmise eest teenis punase kaardi Magnus Villota. Vaheajale mindi Legioni kaheväravalises eduseisus, sest 40. minutil lõi Šapovalov oma õhtu teise tabamuse.

Kirill Nesterovi värav 57. minutil suurendas Legioni eduseisu veelgi ning kaheksa minutit hiljem vormistas oma kübaratriki 18-aastane Šapovalov. Teiseks poolajaks väljakule tulnud Enrico Veensalu suutis küll Vapruse kaotusseisu vähendada, kuid kohtumise lõpp kuulus Legionile, kui vastase puuri löödi veel kolm palli.

Legion on 11 mänguga teeninud 14 punkti ja on tabelis viies. Mängu vähem pidanud Kalju on neist ühe punkti võrra eespool ning sarnaselt Kaljuga kümme mängu pidanud Narva Trans on teeninud Legioniga võrdselt 14 punkti ning on kuues. Vaprus on tabelis seitsmest mängust teenitud nelja punktiga viimane, kuid kaks mängu enam pidanud Viljandi Tulevik on teeninud vaid punkti enam.