23

02.2013

16:42

Selgusid saalijalgpalli poolfinalistid

Eelmisel pühapäeval jõudis lõpule saalijalgpalli Meistriliiga põhiturniir ja selgusid edasipääsejad play-offi. Põhiturniiri kaks edukamat SK Augur Enemat ja FC Narva United pääsesid otse poolfinaali, kuhu veerandfinaalidest lisandusid FC Raketa ja FC Anži.

Veerandfinaalidega, kuhu pääsesid kolmanda kuni kuuenda koha meeskonnad, tehti algust kolmapäeval, kui tiitlikaitsja FC Anži, kes põhiturniiril leppis vaid 5. kohaga, kohtus neljandana lõpetanud FC Araratiga ja pidi vastase 1:2 võitu tunnistama. Laupäevases kordusmängus oli Anži aga 3:0 parem ja pääses kolmandana edasi poolfinaali, kus kohtutakse põhiturniiri võitja SK Augur Enematiga.

Neljapäeval mängisid omavahel põhiturniiri kuues Maccabi ja kolmas FC Raketa ning taaskord jäid külalised, ehk põhiturniiri edukam pool peale tulemusega 2:1. Kordusmängus pühapäeval jäi Raketa peale koguni 10:0 ja pääses edasi poolfinaali, kus kohtutakse põhiturniiri teise FC Narva United'iga.

Saalijalgpalli Meistriliiga veerandfinaalid:

20. veebruaril kell 20:30 Viimsi Kooli Spordikompleksis
Tallinna FC Anži - FC Ararat TTÜ SK  1:2 (1:0)
Väravad: 16. Yuri Pronin - 27. Igor Ivanov, 30. Egert Tamm
Hoiatus: 24. Jevgeni Merkurjev
Pv: 69

23. veebruaril kell 17:00 Kiili Sordihoones
FC Ararat TTÜ SK - Tallinna FC Anži 0:3 (0:2)

FC Raketa - Maccabi  10:0 (5:0)
Väravad: 3., 29. Pavels Jermilins, 4., 9. Aleksandrs Hudaiberdijevs, 18. Vladislavs Djomins, 19., 27. Andrei Tšurikov, 28. Grigorijs Stepanuks, 37. Dmitri Židkov, 40. ov. Jevgeni Ginzburg
Hoiatus: 34. Andrei Stepanov
Pv: 120

Kahe mängu kokkuvõttes pääses poolfinaali FC Raketa

Reglemendist:
Veerand- ja poolfinaalides mängitakse kaks mängu kodus-võõrsil põhimõttel. Esimene mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul. Edasi pääseb võistkond, kes kahe mängu kokkuvõttes lõi rohkem väravaid. Kui väravate arv on võrdne, siis pääseb edasi võistkond, kes lõi rohkem väravaid võõrsil. Kui ka see on võrdne, siis mängitakse lisaaeg 2x5 minutit. Lisaajal ei kehti võõrsil löödud väravate eelis. Kui ka lisaaeg ei selgita võitjat, siis lüüakse 6m karistuslööke. Mõlemast võistkonnast lööb viis mängijat. Kui ka pärast seda on tulemus viigiline, siis jätkatakse ühekaupa löömist kuni võitja selgumiseni.