12

05.2012

18:55

Sergei Leontovitši värav tõi Transile teise võidu

Narva Trans hoidis Viljandis arvulises vähemuses mängides kinni minimaalsest eduseisust ja teenis hooaja teise võidu tulemusega 1:0.

Avapoolajal pärituult mänginud Viljandi kontrollis küll vähem palli, ent tekitas teravusi kontrarünnakutest. Kodupubliku kurvastuseks jäi olukordade realiseerimise oskusest puudu.

Teisel poolajal oli Viljandi kord vasturünnakutele panustada, ent hoopis Trans kasutas ühe sellise ära 63. minutil, mil täpne oli Sergei Leontovitš. Sama mees teenis 89. minutil punase kaardi, mis tõstis noorte viljandlaste rünnakuisu lakke, ent Transi väravalukk jäi lahti muukimata.

“Kahjuks ei suutnud me ühtegi oma võimalustest realiseerida ja lasime rumala kontrarünnakuga endale värava lüüa,” kahetses Viljandi peatreener Zaur Tšilingarašvili. “Oli täiesti võidetav mäng aga ei olnud meestel külma närvi, et olukordi paremini lahendada.”

Viljandi kapten Ott Ottis lisas lakooniliselt: “Vana tõde, kui ise ei löö lüüakse sulle.”

Liigatabelis kerkis Trans Viljandi ette seitsmendaks. Mõlemal on seitse punkti, kuid Transil veel kaks mängu varuks. Järgmisel laupäeval mängib Viljandi Maarjamäel TV6 publiku ees kell 14.00 Levadiaga, Trans võõrustab kell 17.00 Nõmme Kaljut.

12. mail kell 17:00 Viljandi linnastaadionil (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - NARVA JK TRANS 0:1 (0:0)
Värav: 63. Sergei Leontovitš
Hoiatused: 56. Alekseijs Kuplovs-Oginskis, 76. Sergei Leontovitš
Eemaldamine: 90. Sergei Leontovitš

FC Viljandi: 12-Palm, 17-Karu, 4-Indermitte, 33-Klemmer, 26-Liivamägi, 11-Krillo (74. 18-Junolainen), 8-Sinilaid, 16-Ottis, 7-Leimann, 80-Tšegodajev (79. 10-Laht), 45-Munskind (62. 22-Kaarlimäe).
Varus: 1-Dmitriev, 10-Laht, 18-Junolainen, 22-Kaarlimäe, 9-Lepik.

JK Trans: 1-Malkov, 14-Grigorjev, 18-Kulik, 15-Kitto, 8-Medeckis (57. 9-Gruznov), 22-Kuplovs-Oginskis, 20-Borisovs (62. 13-Fjodorov), 7-Gussev, 11-Leontovitš, 10-Abramenko, 17-Alekseev (78. 19-Irie).
Varus: 33-Matrossov, 19-Irie, 9-Gruznov, 13-Fjodorov, 21-Kutuzov, 3-Mbia Ekonena.

Mänguolud: +9, pilves tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.