17

01.2022

11:49

Sillamäe Alexela lõpetas Coolbet saaliliigas Viimsi täisedu

Coolbet saaliliiga kümnendas voorus sündis väikestviisi üllatus, kui eelviimasel kohal paiknenud Sillamäe Alexela alistas tabeliliidri Viimsi FC Smsraha tulemusega 7:6.

Viimsi meeskond oli kaheksa ja pool minutit enne kohtumise lõppu 6:4 eduseisus, kuid Alexelal õnnestus koduväljakul teha võimas lõpuspurt. Võiduvärava lõi 12 sekundit enne mängu lõppu Yurii Kidanov, kui ta realiseeris kümne meetri trahvilöögi. Võitjate poolelt olid resultatiivseimad ukrainlased Kidanov ja Ihor Dmitriiev kahe väravaga, ühe tabamuse lisasid Jelissei Zahharov, Nikita Solovjov ja Aleksander Kulik. Vastaste poolt tegi kahel korral skoori Ervin Stüf. Korra olid täpsed Artur Makarov, Edwin Stüf, Igor Vassiljev ja väravavaht Mark Boskin. Valitsev Eesti meister Viimsi oli senised üheksa kohtumist läbinud täiseduga, kuid vaatamata kaotusele ollakse endiselt 27 punktiga tabeli tipus. Alexela tõusis tänu võidule kümne punkti peale ja seitsmendale kohale.

Võidu sai kirja ka Tallinna FC Cosmos, kui võõrsil alistati Rummu Dünamo 5:2. Avapoolajal oli Cosmosel juba kolmeväravaline eduseis ning teisel poolajal hoiti vastased turvalises kauguses. Võitjate resultatiivseim oli Denis Vnukov, kes sai kirja kübaratriki, ühe värava lisasid Marek Naal ja Nikolai Kulikov. Dünamo väravad lõid Stanislav Hmeljov ja Valeri Mihhailov. Tabelis paikneb Cosmos 15 punktiga neljandal positsioonil, Dünamo on 10 punktiga kuuendal kohal.

Videokokkuvõtteid mängu väravatest saab vaadata YouTube’ist.