18

01.2021

15:49

Sillamäe Silmet möödus Coolbet saaliliigas Cosmosest

Laupäeval peeti Coolbet saaliliigas järjekordseid kohtumisi, kui võidulisa teenisid Tartu Maksimum Welco ja Viimsi FC Smsraha. Teise koha heitluses alistas Npm Silmet koduväljakul  FC Cosmose ja möödus tabelis vastastest.

Vooru keskses kohtumises läksid Sillamäe spordikompleksis vastamisi esikolmiku meeskonnad Npm Silmet FC Sillamäe ja Tallinna FC Cosmos. Kohtumist alustas teravamalt Cosmos, kui Artur Tukmatšov ja Jevgeni Skamnitski viisid meeskonna enne kümnendat minutit kahe väravaga juhtima. Silmet tegi seejärel vägeva spurdi, kui üheksa minutiga löödi vastastele neli vastuseta väravat. Enne vaheajapausi vähendas Cosmos kaotusseisu ja skoor oli nende poolt vaadatuna 3:4. Teisel poolajal õnnestus Cosmosel kirja saada veel üks värav, kuid Silmet läks siiski oma teed ning lõpuvile kõlades olid tablool nende võidunumbrid 7:4. Liigatabelis on nii Sillamäel kui ka Cosmosel kirjas 12 punkti, kuid tänu omavahelisele mängule tõusis Silmet teisele kohale.

Tartu Maksimum Welco sai samuti kirja väärtusliku võidu, kui Rummu Dünamo alistati 7:6 ja tõusti vastastega samade punktide peale. Võitjate poolelt oli kolme tabamusega resultatiivseim Priit Peedo, kes hoiab esikohta väravaküttide edetabelis. Tänu võidule tõusis Maksimum Welco kaks kohta ja paikneb viiendal tabelireal, Rummu Dünamo hoiab kuuendat positsiooni.

Tabeliliider Viimsi FC Smsraha teenis koduväljakul 4:1 võidu JK Kohila üle. Viimsi poolelt said jala valgeks Edwin Stüf, Sergei Kostin, Ervin Stüf ja Jevgeni Merkurjev. Kohila auvärava lõi Sander Kõva. Viimsi jätkab viie kohtumise järel täiseduga, Kohila on seitsme vooruga kogunud kolm punkti ja paikneb praeguse seisuga kaheksandal kohal.

Coolbet saaliliiga tulemuste ja tabeliseisuga saab tutvuda siin.