28

08.2014

15:33

Sillamäel kohtuvad kaks Kalevit

Laupäeval kell 16:00 pannakse pall mängu Sillamäe Kalevi staadionil, kui kohalik meeskond võtab vastu Tallinna Kalevi.

Sillamäe on taas esinelikus ning vaatab kindlasti ülespoole, kuid samuti peab pilgu viskama üle õla. 25. voorus suudeti alistada ülitähtsas kohtumises Tallinna FC Infonet, kes jääb neist maha kolme punktiga. Sillamäel on koos 52 punkti, tabeliliidril FC Flora 58, FC Levadia 57 ja Nõmme Kaljul 56.

Sillamäe näitas viimati oma võimeid võõrsil Levadia vastu, kes suudeti Kadriorus alistada lausa 3:0.

Tallinna Kalev pole suutnud oma tabeliseisu parandada ning 12 punkti annavad neile hetkel alles üheksanda koha. Tabeli kaheksas, Tartu Tammeka on juba kuue punkti kaugusel, kuid kümnes, Jõhvi Lokomotiv on veel vaid kolme punkti kaugusel.

Sillamäe on sel hooajal Tallinna Kalevi puuri korralikult täis löönud, sest mõlemas kohtumises on võrku sahistatud kuuel korral. Siiski oli Sillamäel juuli alguses toimunud kohtumises üleval tõeline üllatustulemus, kui poolaja järel juhtis pealinnameeskond 1:0. Teisel poolajal lõi aga Ida-Virumaa klubi 42 minuti jooksul kuus väravat.

Sillamäe ridades on Premium liiga parim väravakütt Evgeny Kabaev, kes vastaseid kostitanud 22 tabamusega. Neist neli on ta löönud just Tallinna Kalevi võrku.

Kohtumisest teeb otseülekande ETV

Sillamäe Kalevi abitreener Vadim Dobizha: „Mäng outsideri vastu ei pea meid lõõgastama, sest meie praktikas juba olid sellised juhtumid, kui me lähenesime selliste mängudele lihtsameelselt ja seetõttu kaotasime punkte. Ükskõik, kes on meie vastane, peame tegema oma tööd väljakul ning astuma meie eesmärgi juurde."

Mängija Igor Dudarev: „Laupäeval mängime kodus Tallinna Kalevi vastu. Ütlen otse, et kerget mängu me ei oota ning oleme valmis mängima täie jõuga."

Tallinna Kalevi kommentaarid on lisamisel.

Piletiinfo
2 eurot täispilet, 1 euro sooduspilet. Üle 60- ja alla 16-aastased pääsevad mängule tasuta.