04

02.2014

19:20

SK10 Premium Cupi võitis FC Flora naiskond

Lähte gümnaasiumi saalis mängitud naiste SK10 Premium Cupi võitis FC Flora I, kes oli finaalis parem JK Tammeka esindusest.

Turniiri korraldaja Kalev Kajak ütles portaalile jalgpall.ee, et võistluste kohtumiste tase oli ühtlane. „Oli palju tasavägiseid mänge ja tihti otsustas võitja saatuse minimaalne paremus või selgus alagrupist edasi saaja alles viimase mänguga,“ lausus ta.

2010. aastast mängitaval SK10 Premium Cupi naiste turniiril osales seekord 10 võistkonda üle Eesti ja esindatud olid nii meistri- kui rahvaliiga klubid. Väljakul oli 5+1 mängijat ja mäng kestis 17 minutit.

„Mängisime tavaliste jalgpallireeglitega, sest me kasvatame ikka jalgpallureid, mitte futsali mängijaid,“ rääkis Kajak, kelle sõnul mingeid kitsendusi polnud, ainult auti mängiti jalaga.

Naiskonnad olid jagatud kahte viieliikmelisse alagruppi, kust sai edasi mõlema alagrupi neli paremat.

Veerandfinaalpaaridest väljusid võitjatena Flora I, Flora II, Tammeka I ja SK 10 Premium.

Esimeses poolfinaalis võitis Tammeka Flora duubelnaiskonna pärast 0:0 lõppenud normaalaega penaltitega 3:2.

Teises poolfinaalis võitis Flora esindusnaiskond kindlalt 4:1 turniiri korraldaja SK 10 Premiumi. Finaalis lõppes normaalaeg 1:1, penaltitega võttis võidu FC Flora. Kolmanda koha said turniiril poolfinaalide kaotajad FC Flora II ja SK 10 Premium.