19

03.2023

18:19

Sporting alistas naiste Balti liigas Läti meistri

Saku Sporting pidas laupäeval, 18. märtsil naiste Balti liigas oma teise kohtumise, kui võõrsil teeniti 5:2 võit SFK Riga üle.

Rimi Olümpiakeskuse staadionil peetud kohtumise esimest poolaega asus domineerima Sporting, kui sihini jõuti kolmel korral: 22. minutil oli nurgalöögijärgses olukorras täpne Kairi Himanen, minut hiljem saatis palli peaga võrku Katriin Saulus ning omakorda minut hiljem lahendas kontrarünnaku edukalt Emma Treiberg. Riia suutis tagasi lüüa ühe ja nii mindi vaheajale Sportingu 3:1 eduseisuga. Ka teine poolaeg kujunes Sportingu jaoks edukaks, kui vastaste võrku sahistati veel kahel korral. Vastastel õnnestus veel ühel korral sihini jõuda, kuid lõpuvile kõlades oli tablool 5:2 Sportingu kasuks.

Sporting hoiab pärast kahte peetud kohtumist tabelis kolme punktiga kolmandat kohta. Naiskonna jaoks jätkub Balti liiga 3. mail, kui minnakse vastamisi Leedu klubiga Siauliai FK Gintra.

Naiste Balti liiga tabeliseisu ja mängutulemustega saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.