25

05.2023

00:08

Sporting alistas naiste Meistriliigas Kalevi

Kolmapäeval, 24. mail teenis naiste Meistriliiga seitsmenda vooru kohtumises Saku Sporting 2:0 võidu JK Tallinna Kalevi üle.

Sportland Arenal peetud kohtumise avapoolaeg oli tasavägine, ent võimalustevaene ja väravaid ei sündinud. Teisel poolajal läks Sporting 52. minutil kohtumist juhtima, kui Grete Dauti söödust Katriin Saulus end kaitsjatest mööda mängis ja palli väravasse saatis. Teine värav sündis esimesel lisaminutil, kui Sporting tegi kõrget survet ja Saulus võitis väravavahi lahtilöögist palli, söötes selle Emma Treibergile, kes väravavahiga üks ühele minnes olukorra väravaks realiseeris. Väravavõimalusi tekkis teisel poolajal ka Kalevil, mille Sportingu väravavaht edukalt tõrjus.

Sporting tõusis võiduga tabeliliidriks, olles sealjuures mänginud kaks kohtumist rohkem kui teisel kohal olev Flora. Kalev jätkab viiendana.

Meistriliiga kuues voor toimub sel nädalavahetusel, kus laupäeval on vastamisi taas JK Tabasalu – Tartu JK Tammeka, Saku Sporting – JK Viimsi, Põlva FC Lootos – Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond ning pühapäeval Tallinna FC Flora – JK Tallinna Kalev.