29

08.2022

09:59

Sporting avas Balti liigas punktiarve

Saku Sporting pidas laupäeval, 27. augustil naiste Balti liigas oma hooaja kolmanda kohtumise, kui SK Super Novat võideti 3:1.

Sporting alustas mängu hästi ning 11. minutil mindi kohtumist Emma Treibergi kauglöögist juhtima: ründaja mängis end vastase karistusala lähistel löögile ning pall maandus postipõrkest võrku. Kuigi 30. minutil õnnestus Super Noval Marta Loreta Heringa jalast viigistada, mindi vaheajapausile siiski Sportingu eduseisus, sest üleminutitel oli täpne Lisandra Rannasto. Mängu lõppseisu vormistas 68. minutil Triin Satsi.

Sporting paikneb Balti liiga tabelis kolme punktiga viiendal kohal. Nii Sportingul kui teisel Balti liigas võistleval Eesti klubil Tallinna FC Floral on veel pidamata kohtumised Kaunase Žalgirisega, mis lükkusid edasi seoses vastase haigestumisega. Esialgselt 2. augustil ning 4. augustil toimuma pidanud kohtumiste uued toimumisajad pole veel selgunud.