27

07.2023

14:45

Sporting lõi väravad kolme minutiga, Flora sai kirja kübaratriki

Kolmapäeval, 26. juulil peeti naiste Meistriliigas kaks 14. vooru kohtumist, kus võidud noppisid Tallinna FC Flora ja Saku Sporting.

Viimsi staadionil peetud kohtumises võttis Saku Sporting 3:0 võidu Viimsi JK üle. Avapoolajal kumbki naiskond vastase väravavõrku sahistada ei suutnud. Alles 80. minutil asus Sporting kohtumist juhtima, kui täpne oli Emma Treiberg. Kulus vähem kui kolm minutit, et Sporting suudaks eduseisu Viimsi ees kolmeväravaliseks vormistada. 81. minutil skooris Treiberg oma teise värava, 83. minutil sai jala valgeks Merily Toom. 3:0 võiduga sai Sporting kirja oma hooaja kaheksanda võidu ning paikneb 25 silmaga tabeli teisel positsioonil. Viimsi jätkab kuuendal kohal, olles kogunud 13 punki.

Päeva suurima võidu sai kirja Tallinna FC Flora, kes alistas koduväljakul Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskonna tulemusega 10:0. Kübaratrikiga üllatas vastaseid Jaanika Volkov, kaks väravat lõid Kristina Teern ja Lisette Tammik, ühe tabamuse lisasid Liselle Palts, Jessika Uleksin ja Mari Liis Lillemäe. Kohtumise kahe värava autor Teern tõusis pärast kolmapäevast kohtumist Meistriliiga väravalööjate edetabelis 14 väravaga esikohale. Üheteistkümne mängu järel paikneb Flora tabelis esikohal edestades teist kohta hoidvat Saku Sportingut 11 punktiga. Ühendnaiskond jätkab viimasel real, olles kogunud ühe punkti.

Meistriliiga jätkub 11. vooru kohtumistega, mis peetakse 29. ja 30. augustil.