05

08.2021

15:06

Sporting teenis Ajaxi vastu neljaväravalise võidu

Naiste Meistriliigas toimus eile 13. vooru viimane kohtumine, kui Saku Sporting alistas võõrsil kindlalt Lasnamäe Ajaxi 4:0.

Sporting suutis mõlemal poolajal lüüa vastastele kaks väravat. Skoori avas külaliste poolt 25. minutil Katriin Saulus. Mõned minutid hiljem suurendas Saku naiskonna edu Elise Kreuz. Teise poolaja alguses oli Saulusel hea võimalus seisu kindlustada, kuid Sportingu ründaja eksis penaltil. Järjekordselt sahises Ajaxi võrk siiski 71. minutil, kui jala sai valgeks vaheajapausil vahetusest sekkunud Ulrika Tülp. Lõppseisu vormistas 83. minutil Kairi Himanen.

Sporting püsib liigatabelis liidri FC Flora kannul, kui praeguse seisuga jäädakse teisel kohal neist maha vaid nelja punktiga. Meistriliiga punane latern Ajax ei ole seniste mängudega veel punktiarvet avanud ning praegu paiknetakse kaheksandal positsioonil.