22

05.2022

22:32

Tabasalu teenis Meistriliigas teise võidu

Pühapäeva õhtul peetud naiste Meistriliiga kohtumises alistas JK Tabasalu Viljandi kunstmuruväljakul peetud kohtumises Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna 4:0.

Avapoolajal sündis mängus üks tabamus, kui Anette Salei viis Tabasalu kuuendal minutil juhtima. Teise poolaja alguses oli ühendnaiskonnal hea võimalus mängu viigistamiseks, kuid Katarina Põlduril ei õnnestunud realiseerida penaltit. Vaid viis minutit hiljem oli Tabasalu eduseis juba kahekordne kui taas oli täpne Salei. Kaks väravat sai kirja Mia-Lisette Sarapik, kes esmalt tegi skoori 63. minutil ja seejärel vormistas 72. minutil lõppskoori.

Tabasalu tõusis tänu võidule võrdsete punktide peale Pärnu Vaprusega, kui mõlemal naiskonnal on kogutud seitse punkti. Tänu omavahelisele mängule paikneb Vaprus neljandal kohal ning Tabasalu hoiab viiendat positsiooni.

Meistriliiga tabeli ja mängude kalendriga saab tutvuda SIIN.