03

10.2024

10:18

Tabeliliider Flora teenis viimase naiskonna üle kindla võidu

Kolmapäeval, 2. oktoobril mängiti naiste Meistriliigas 8. vooru kohtumine, kus tabeliliider Tallinna FC Flora teenis punase laterna Põlva FC Lootose üle kindla 6:0 võidu.

Flora avas väravaskoori 15. minutil, kui võrku sahistas Anastasia Ivanova. Esimesel kolmveerandtunnil said veel jala valgeks Kristina Teern ja Liselle Palts. Teerni tabamus kergitas ta võistkonnakaaslase Lisette Tammiku ees liiga parimate väravaküttide edetabelis esimesele reale – mängijad on näidanud resultatiivsust vastavalt 20 ja 19 korral. Teisel poolajal skooris Flora veel kolmel korral: täpsust näitasid nii Mari Liis Lillemäe, Maarja Saulep kui oma teise tabamuse vormistas Ivanova. Nii teenis Flora Lootose üle 6:0 võidu.

Flora on tänavu saanud 19 mängust kirja 18 võitu ja ühe viigi. Teenitud 55 punkti paigutavad naiskonna kindlalt liigatabeli esimesele reale, järgmise vooruga on naiskonnal võimalik kindlustada juba meistritiitel, sest lähimad jälitajad jäetakse praegu 20 punkti kaugusele.

Lootosel on kirjas aga kolm viigitulemust ning kogutud kolm silma jätavad naiskonna kaheksa võistkonna konkurentsis viimasele reale. Lähimast jälitatavast lahutab Lootost 13 punkti.

Meistriliiga põhiturniiri eelviimane voor mängitakse sel nädalavahetusel, 5. ja 6. oktoobril.

Pildil Lootose mängija Isabel Huma ja Flora mängija Mari Liis Lillemäe. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee