11

06.2024

21:37

Tagaajaja rolli jäänud Flora teenis Viimsi üle napi võidu

Naiste Meistriliiga ette mängitud 11. vooru kohtumine Tallinna FC Flora ja Viimsi JK vahel lõppes esimesel poolajal löödud tabamuste järel Flora 2:1 võiduga.

Viimsi staadionil toimunud kohtumises said võõrustajanaiskonna poolehoidjad rõõmustada juba kohtumise 4. minutil, kui Liis Hell viis Viimsi juhtpositsioonile. Viigitabamusega vastas Flora eest Kristina Teern, kelle jaoks oli tegemist hooaja kaheksanda väravaga. Selle tulemusega jagab Teern klubikaaslase Lisette Tammikuga liiga parimate väravaküttide edetabelis esimest kohta.  Kohtumise 27. minutil vormistas kohtumise lõpptabamuse Getter Saar.

Kaheksa mängu järel on Flora kindlalt tabeli esimesel positsioonil – seitse võitu, üks viigitulemus ja kogutud 22 punkti jätavad lähima jälitaja naiskonnast seitsme punkti kaugusele. Viimsi jätkab võistlemist tabeli kuuendalt realt, olles teeninud üheksa mänguga üheksa punkti.

Meistriliiga jätkub sel nädalalõpul, 14. ja 15. juunil 9. vooruga, kus omavahel lähevad vatsamisi Põlva FC Lootos ja Saku Sporting, JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora, Tartu JK Tammeka ja JK Tabasalu ning Viimsi JK ja Tallinna FC Ararat.