08

01.2021

18:30

Taliturniiriga alustatakse 22. jaanuaril

Hooajaks ettevalmistava Taliturniiri esimesed kohtumised on planeeritud kahe nädala pärast EJLi jalgpallihalli.

Mängude toimumine sõltub sel hetkel kehtivatest vabariigi valitsuse kehtestatud koroonaviirusega seotud piirangutest. Igal juhul toimuvad Taliturniiri mängud ilma pealtvaatajateta.

Taliturniiril tabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata. Tavapäraselt arvestab Taliturniiri ajagraafik klubide erisoovidega. Kõik erisused on klubidega kokku lepitud. 

Turniiri kohtumisest teeb 10 otseülekannet Soccernet.ee portaal.

Taliturniir 2021 A- ja B-turniiri ajakava:

I voor

Reede, 22. jaanuar
kell 15.40 Tallinna FC Flora – Viljandi JK Tulevik (A-turniir) (kokkuleppel JK Tulevikuga mängib FC Flora nende mängijatega, kes ei osale karikasarja mängus FC Kuressaarega)
kell 17.45 Tallinna FCI Levadia – Nõmme Kalju FC (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 19.35 FC Nõmme United – JK Tallinna Kalev (B+C-turniir)

Laupäev, 23. jaanuar
kell 13.10 JK Narva Trans – Pärnu JK Vaprus (B-turniir)
kell 15.00 Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 18.40 Tallinna JK Legion – Maardu Linnameeskond (B-turniir)

II voor

Reede, 29. jaanuar
kell 17.45 Tartu JK Tammeka – Tallinna FCI Levadia (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 19.35 FC Kuressaare – Maardu Linnameeskond (B-turniir)

Laupäev, 30. jaanuar
kell 13.10 JK Tallinna Kalev – JK Narva Trans (B-turniir)
kell 15.00 Nõmme Kalju FC – Viljandi JK Tulevik (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 18.40 Pärnu JK Vaprus – Tallinna JK Legion (B-turniir)

III voor

Reede, 5. veebruar
kell 17.45 Viljandi JK Tulevik – Tartu JK Tammeka (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 19.35 Pärnu JK Vaprus – JK Tallinna Kalev (B-turniir)

Laupäev, 6. veebruar
kell 13.10 Maardu Linnameeskond – JK Narva Trans (B-turniir)
kell 15.00 Tallinna FCI Levadia – Paide Linnameeskond (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 16.50 Tallinna JK Legion – FC Kuressaare (B-turniir)

Kolmapäev, 10. veebruar
kell 19.50 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora (A-turniir) 

V voor

Kolmapäev, 10. veebruar
kell 18.00 Viljandi JK Tulevik – Tallinna FCI Levadia (A-turniir)

IV voor

Reede, 12. veebruar
kell 17.45 Maardu Linnameeskond – Pärnu JK Vaprus (B-turniir)

Laupäev, 13. veebruar
kell 13.10 Viljandi JK Tulevik – Paide Linnameeskond (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 15.00 Nõmme Kalju FC – Tartu JK Tammeka (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 16.50 Tallinna FCI Levadia – JK Narva Trans (A+B-turniir)
kell 18.40 Tallinna JK Legion – JK Tallinna Kalev (B-turniir)

V voor

Reede, 19. veebruar
kell 17.45 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 19.35 JK Tallinna Kalev – Maardu Linnameeskond (B-turniir)

Laupäev, 20. veebruar
kell 13.10 Pärnu JK Vaprus – FC Kuressaare (B-turniir)
kell 15.00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora (otseülekanne Soccernet.ee) (A-turniir)
kell 16.50 JK Narva Trans – Tallinna JK Legion (B-turniir)

IV voor

Laupäev, 27. veebruar 
kell 13.00 FC Kuressaare – JK Narva Trans (B-turniir) (mäng toimub Sportland Arenal)

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla