01

03.2021

10:31

Taliturniiril alistas Viljandi Tulevik Tallinna Kalevi

Möödunud nädalavahetusel peeti hooajaeelsel Taliturniiril kaheksa kohtumist, kui väljakul käisid tippliigade meeskonnad. Ainsa Premium liiga võistkonnana oli platsil Viljandi JK Tulevik, kes alistas 3:1 JK Tallinna Kalevi.

Laupäeval peetud kohtumises asus Tulevik mängu Nikita Komissarovi 28. ja 43. minuti tabamustest 2:0 juhtima, kuid Ats Purje värav viis Kalevi meeskonna vaheajale üheväravalises kaotusseisus. Teise poolaja esimese 40 minutiga väravat ei nähtud, kuid kohtumisele pani punkti Kazeem Bolaji 86. minuti tabamus.

Pärnu Jalgpalliklubi alistas Oliver Vaabeli avapoolaja väravat 1:0 Tartu JK Welco ning kolmandas laupäevases matšis oli Vändra JK Vaprus 2:1 parem FC Elvast. Toomas Mangussoni viis oma meeskonna veerandtunni järel juhtima, kuid sama mehe omavärava tõttu oli mänguseis 72. minuti järel viigis. Vändra võiduvärava lõi 80. minutil Rainer Peips.

Reedestes mängudes oli JK Tallinna Kalev U21 tänu Robin Tukia kuuenda minuti penaltile 1:0 parem Viimsi JK-st ning Harju JK Laagri tuli välja 1:2 kaotusseisust ja alistas Andre Järva kahe tabamuse toel 4:2 TJK Legion U21 võistkonna.

Pühapäeval viigistas Võru FC Helios 1:1 FC Tallinnaga, FC Flora U21 alistas 2:0 FCI Levadia U21 võistkonna ja Nõmme Kalju FC U21 oli 4:0 üle JK Tabasalust.